Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Felgi z lekkich stopów


porys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja mam troche inne pytanie poniewaz wiekszosc wpisow dotyczy 15' felg a mnie interesuja felgi w rozmiarze 16'. Jakie sa preferowane parametry delg w tym rozmiarze do meganki, zastanawiam sie na felgami MSW 21 ktore maja parametry 7,5x16 ET 40. Jak myslicie czy nie bedzie problemu z takimi wymiarami, chodzi o to zeby gdzies nie przycieralo o nadkole czy elementy zawieszenia? Wedlug was jaka felga bardziej pasuje do meganki cos w stylu szprychowej czy bardziej takiej o masywnych szerokich ramieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie <ok> Kupuje jednak te 18" felgi. Czy myślicie ze te:

http://allegro.pl/opony-vredestein-ultrac-...1431941244.html

oponki będą ok?

Nie będzie nic ocierać o nad kola?

 

Orientuje się ktoś może, jaki ET ma Grandtour? W serwisie nie wiedzą... gdzie to można sprawdzić...

I jakie powinienem zastosować dystanse gdy felgę którą kupuję ma ET: 67

Jak to zrobić, żeby później nie było że złe zamówiłem... znacie może gdzieś w Krakowie firmę co mi dobiorą dystanse jak przyjadę z tymi nowymi felgami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wkrótce odbieram Megane 3 benzyna 110 km wersja exception. Fabrycznie ma alufelgi 17. Zna ktoś może wymiary felg:rozmiar (17x7 ?), rozstaw, ET, średnice otworu. W salonie tego nie wiedzą (jeszcze). Planuje zamienić 17 na 16 i te parametry są mi potrzebne do kupna mniejszych. Przy okazji, moze ktoś potrzebuje 17? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Chce ostrzec Was przed felgami 15' o szerokosci 6J.Kupiłem w ASO z ATT,oczywiscie pasują jak najbardziej ale jazda ( wszyscy mi radzili ze bedzie ok, ze to nie ma zandych rożnic) jest tragiczna.Megi sama w sobie jest autkiem miekkim a do tego oponki miałem ze stalowek 195/65/15,i po dwoch dniach zamontowałem felgi stalowe a alu zostały mi w garazu.Pieknie, pozdrawiam:(

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.1.5, 5.6, 5.7, 5.8 Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!