Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lusterko fotochromatyczne - montaż


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem lusterko fotochromatyczne i chcialbym zamontować je u siebie, ale mam jeden problem. Co to jest za czujnik przedstawiony na zdjęciu. Posiadam w swojej wersji czujnik deszczu i zmierzchu

6tmjo4.jpg

 

Z okazji Świąt wszystkiego najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, klimę mam ręczną, a lusterko juz zamontowane

 

[ Dodano: 2009-04-11, 23:09 ]

Jeszcze jedno, Czy ten czujnik na lusterku powinień być u góry lusterka czy na dole, bo na kilku zdjeciach jak ogladałem to jest u góry a na innych u dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie Panowie,

Mam nowa Megi z automatyczna klima i niestety zwykłym lusterkiem, przyzwyczajony jestem do przyciemnianego ze starej. Chciałbym wymienić owe lustro. Jakie są problemy i co trzeba podrzeźbić ? To lusterko się podpina do zasilania, czy nie ? Mam również Toyote Avensis i w niej jest przycisk włącz/wyłącz przyciemnianie (z diodka) stad nie wiem czy to jest zasilane w Reni czy tez nie.

Proszę o pomoc w temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam w Megi zamontowane lusterko fotochromatyczne jednak już kilka razy podczas trasy zastanawiałem sie czy ono działa, przy okazji wymiany żelu do czujnika deszczu postanowiłem przyjrzeć sie temu bliżej. Okazało się że w obudowie mam wtyczkę w kolorze szarym która nie jest podłączona i szczerze mówiąc to nawet nie widzę gdzie mam ją podłączyć, ponieważ 2 inne wtyczki są zajęte.

Czy możecie coś poradzić?

dsc04986x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie pamiętam jak to wyglądało, ale chyba powinna być tam trzecia wtyczka do zasilania tego lusterka. Jeśli nie ma, wystarczy, że dociągniesz tam zasilanie "po stacyjce" i masę i podłączysz do kabelków lusterka, co będzie o tyle proste, że kawałek dalej masz lampkę sufitową i zasilanie lampek w daszkach p.słonecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, w takim razie rozumiem że auto fabrycznie miało zwykłe lusterko skoro nie ma do niego zasilania? proszę o wyjaśnienie zwrotu "po stacyjce".

Oświetlenia w daszkach nie mam, tak więc zostaje mi tylko z lampek sufitowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka powinna być... zależy od wersji wyposażenia. Ja też wymieniałem lusterko na fotochrom i wtyczka byla :-) tyle że nie wystawała tak jak dwie pozostałe tylko leżała sobie spokojnie troche głębiej na podsufitce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podepnę się do tematu.

Chciałbym założyć do swojej Meganki I lusterko z II, ścieminające się automatycznie. Sądząc po zdjęciach i tym co zostało napisane powyżej, lusterka z Megane II pasują zamiennie(zwykłe-automat), może jednak orientuje się ktoś, czy mocowanie do szyby jest takie same jak w Megane I? Trochę w to wątpię, ale może ktoś próbował zrobić coś takiego.

Oto zdjęcia lusterek:

Zwykłe manualne MeganeII:

lus1.jpg

Automat Megane II:

lus2.jpg

Lusterko Megane I:

luscoupe.jpg

 

Może ktoś dysponuje zdjęciem mocowania do szyby w Megane II ? To powyżej jest za ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!