Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Zachłanność i niezrozumienie baranów.

Dziś gość przyniósł mi do podpisania umowę na dzierżawę wcześniej opisywanego przeze mnie stawu. Zainwestowałem, włożyłem własnej pracy co nie miara, były same chaszcze, drzewa samosiejki rosły w środku, zaszlamiony. Umowa ustna była, żebym po prostu dbał i robił co chciał. Na jesieni zażądał 500 zł, spoko zgodziłem się, a dziś przyniósł mi umowę, jak wszystko przeczytałem, to rocznie musiałbym mu zapłacić 2,700 zł - pomieniał się na rozumy. Ma jeszcze przemyśleć, jak nie, to na wiosnę jak tylko lody zejdą to odławiam i cześć "psom ogrodnika" - ponad 10 lat leżało odłogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie denerwuje do nieprzytomności zbyt długa przerwa miedzy 'najszybszym przerywanym' cyklem wycieraczek; deszcz sobie popaduje, ustawiam mądre pokrętło na 'najszybszy przerywany' i... dupa zbita, zamiast 'co drugi', to leci co parę sekund a ja gówno widzę.. to tak abstachując od Polskiej rzeczywistości, która wkur...ia mnie absolutnie!

Edytowane przez Craigh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo wzajemnej adoracji moderatorów (patrz wątek stop wysokim cenom paliwa w temacie Zloty i spotkania). Usuwanie niewygodnych postów, ostrzeżenia itp. Ciekawe jak długo powisi ten post?

Długo :o

 

Dodano: 15 mar 2012 - 15:40

Gdybym nie zapytał jak długo to już dawno by wyleciał :lol:

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś? Dzisiaj nic, ale wczoraj pewien sprzedawca z netu u którego oglądałem felgi trochę koloryzował....Szkoda mojego czasu. Paliwa nie bo po przeczytaniu dyskusji o paliwach chce mi się jeździć i jeździć bez końca.

Drogi Sławek17

Mnie tam już nic nie denerwuje w kwestii cen. Niech kosztuje 50 zł za litr. Wtedy napewno bedzie mniej korków, nikt nikomu nie będzie przeszkadzał, skończy się bałagan pod marketami(już jest więcej luzu oczywiście zależy gdzie i co) i będzie święty spokój.Z rozbawieniem przyjmuję argumentację niektórych osób, ale zostawmy to. Żyjmy chwilą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wkurzenie łączone.

Najpierw postanowiłem odwiedzić myjnię automatyczną na orlenie. Wszystko cacy (poza koniecznością wcelowania co do centymetra w pole, bo inaczej myjka nie odpali), ale wkurzenie przyszło na końcu.

Otwieram drzwi myjni (czeka się na zewnątrz), wchodzę do środka, a tam normalnie w świecie jedzie stęchlizną, w aucie z nawiewu wali też koszmarnie, nie wiem skąd tam biorą wodę :lol:.

 

Potem ucieszony (umyte ok, jak na podstawowy program), mimo smrodu (wywietrzeje) jadę dalej (auto mokre, bo suszarka niewiele dała), a tu przeleciała ciężarówa z piachem zostawiając za sobą tony pyłu, nie trzeba mówić jaki efekt.

Nosz cholera jasna :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jechałem do Wrocławia i przez 60 km jazdy A4 w dwie strony moje nerwy ucierpiały bardziej przez miłosiernych kierowców TIRów, sieroty jadące lewym pasem 100 km/h oraz tych wyjeżdżających przed sam samochód, niż przez 150 km jazdy zwykłą jednopasmową drogą krajową.

 

A w Niemczech na autostradach jest tak pięknie... Tyle zakazów dla tych baranów jadących TIRami, że od razu jazda staje przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wczoraj jeden z nich miał pretensję, że za szybko przez rondo jechałem i musiał się zatrzymać aby mnie przepuścić, biedak nie zauważył, że się musiałem zatrzymać żeby przepuścić auto jadące po rondzie :-)

Na CB poszedł tekst "z 50 przez to rondo przeleciałeś" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0cool:

 

A nie jest tak, że Polak, Rumun, Ukrainiec prowadzący TIRa to w 90% zakompleksiony człowiek, który dzięki temu, że jedzie pojazdem ważącym 20 ton, a nie tonę uważa się za pana i władcę drogi? Tylko odpowiedz sobie na to pytanie szczerze.

 

Jeżeli jesteś kierowcą TIRa to przepraszam, nie chciałem Cię obrazić, bo nie mówię, że każdy jest pozbawiony jakichkolwiek zasad kultury, ale to nie zmienia faktu, że w Polsce blokowanie lewego pasa przez "wyprzedzające się" TIRy jest normą. Znajoma ma ojca jeżdżącego TIRami i jest cała dumna z tego, że tatuś umawia się na CB z innymi kierowcami i blokują tych "cwaniaków" w osobówkach. Dlaczego ludzie tak bardzo narzekają na TIRy? Nie dość, że tych autostrad mamy jak na lekarstwo, to i tak nie można przez nie płynnie jechać, bo rozpędzisz się do 140km/h, a tu jeden z drugim stwierdzą, że za szybko jedzie i trzeba cię wyhamować. Oczywiście tego typu chamstwo na drodze nie jest tylko uskuteczniane przez TIRy, ale właśnie głównie przez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!