Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Pani policjantka. Zablokowała pas ruchu w moim kierunku stając tyłem na przejściu dla pieszych (z boku stał radiowóz w drugą stronę, pomoc drogowa) a między sygnalizatorem a domem zaparkował samochód na płocie. Bez problemu można jechać a ta stoi jak głupia i blokuje auta które chcą wyjechać z ulicy podporządkowanej (nawet nie było możliwości wycofać się i pojechać inną droga, bo z tyłu już stało 6 aut). Na sygnalizatorze zapala się zielone światło i stoi dalej. I na zwrócenie uwagi że blokuje ruch aut powiedziała że kieruje ruchem. :l: Tylko bez gwizdka była biedaczka. Na następnej zmianie świateł już ruch puściła po małej wymianie zdań wraz z podaniem swojego numeru służbowego oraz po telefonie na komendę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza gołoledź przez którą wywaliłem konkretnego orła na podjeździe a teraz wybieram się na chirurgię bo ucierpiała stopa i nie umiem na nią stanąć ;) . Więc jeśli to cosik poważnego :l: to forum będzie pod moją obserwacją przez 24 h na dobę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio? Hm...Kłótnia kobiety na stacji paliw, która dostał z katalogu nagród zabawke w kolorze pomarańczowym a chciała w różowym. Blokowała kasę przez naście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dzisiejszy nie należał do najweselszych. Rano się okazało, że w jednym kole zeszło powietrze. Zmieniłem koło. Akurat dziś wracałem z Płocka do Warszawy, dojechałem na zapasie. Na Wisłostradzie duży ruch i jak to na polskich drogach roboty drogowe wyglądają tak, że znaki ostrzegawcze stawia się tak blisko naprawy, żeby robotnicy mogli się o nie oprzeć. No i wynikła dosyć nieciekawa sytuacja, bo remonty były na prawym pasie i nagle wszyscy jadący prawym pasem nagle zaczęli przeskakiwać na lewo. Wyhamowałem dosyć mocno, wjechałem w kałużę ( Ci z prawej strony zaczeli zajeżdżać drogę tym jadącym lewym pasem). Po tym zaczął przód wibrować przy hamowaniu (skrzywiona tarcza prawdopodobnie). Później zaczęła hałasować osłona wydechu i teraz trajkocze przy dodawaniu gazu. Na parkingu zauważyłem, że mam spaloną postojówkę (kilka dni wcześniej wszystko było ok, bo sprawdzałem przed podróżą). No i jeszcze jakby tego było mało, wieczorem jak wracałem z Bemowa padła mi lewa żarówa H7.

Żyć nie umierać :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkurza mnie grupa kierowców, która jeździ na światłach do jazdy dziennej.

Moim zdaniem auto na światłach do jazdy dziennej,obojętnie czy oryginalnych czy dokładanych, nie jest widoczne na drodze i stwarza zagrożenie dla ruchu. Chodzi mi o to, że latem OK, piękna pogoda, sucho, więc wystarczy światełko do jazdy dziennej.

Co innego teraz, w okresie jesiennym, zimowym. Naprawdę nie widać waszych autek. Jesteście mało widoczni a z tyłu to już kompletna katastrofa. Krótki dzień a tu masowe śmiganie na dziennych aż do zmroku. Dać obywatelowi mozliwość to tak to przekręci, że drugi musi jeszcze więcej uważać a i to nie chroni przed wjechaniem w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzyła mnie przedwczoraj moja megi, mianowicie z dnia na dzień , nagle obroty silnika wzrosły do około 1300 na biegu jałowym :/ więc trzeba będzie pogrzebać o co w tym chodzi a przez pracę nie ma kiedy :/ wkurzyło mnie to i męczy do tej pory :/ a i jeszcze mnie coś połamało w kościach, jakaś grypa czy inne cholerstwo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza debilne oznakowanie w Warszawie. Nie ma teraz znaczenia co to jest (sygnalizator, znak czy tablica informacyjna), potrafią tak schować, że zauważa się w ostatniej chwili albo nie zauważa kompletnie.

 

Co do dziennych to na głupotę nie ma rady i nie ma tutaj znaczenia jakie światła są. Ja przy kiepskiej widoczności zapalam mijania, ale to jestem ja :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyła dziura, której nie widziałem bo było ciemno i o jej obecności zostałem brutalnie uświadomiony gdy w nią wpadłem, efektem jest pogięty alus i opona do wymiany, policja na szczęście po niecałej godzinie była na miejscu. Ciekawe ile zajmą formalności z naprawą, i czy tylko koło ucierpiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP przegina z czasem zamykania przejazdów.

Czas oczekiwania między zamknięciem przejazdu, a przejazdem pociągu trochę poniżej 10 min.

Niestety dzisiaj mi się spieszyło, pojechałem skrótem i właśnie zamykali przejazd :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokłóciłem się z jakąś babą w sklepie. Chociaż pokłóciłem to za mocne słowo.

Przyszła ze swoim bachorem (słowo dziecko było by nadużyciem) co cały czas się darł, plątał ludziom między nogami i grzebał po półkach. Pańcia zero zainteresowania, tylko może raz powiedziała "chodź tu kochanie".

Zwróciłem jej uwagę to wyskoczyła do mnie z pretensją, że "wpieprzam" się w nieswoje sprawy.

 

Ręce mi opadły i normalnie poczułem się jak w tym dowcipie o wychowaniu bezstresowym, tylko gumy nie miałem (szkoda cholercia :l: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!