Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

BOA Tmobile. Próbuję się do niech 2 raz dodzwonić. Raz zrezygnowałem po 40 minutach czekania. Teraz już prawie 50 minut czekam. W salonie powiedzieli mi, że 1,5h to norma teraz aby się dodzwonić. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w PLAY odwrotnie. Wydzwaniają do mnie jak wściekli, zapewne z kolejną "rewelacyjną" ofertą choć już dawno nie jestem bezpośrednio ich klientem, a tylko pracującej w ich sieci RebBullMobile.

Oferty mają zdecydowanie gorsze jak ta którą posiadam..

(umowa przynajmniej na rok, nielimitowane do wszystkich ale bez stacjonarnych, internet podobnie i za podobną kasę abonamentu)

Już nawet ten ciągle dzwoniący numer do black listy zapisałem, jakiś czas był spokój. Teraz dzwonią tak długo, aż się moja poczta włączy i zarejestruje nadchodzące połączenie, by zaraz potem SMS-em powiadomić o nowej wiadomości głosowej w skrzynce...

A tam tylko.... "dzień dobry.... halo...... dzień dobry..... halo... halo...." i odkładanie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Orange wydzwaniało i wydzwania. A raczej ktoś w ich imieniu próbuje wciskać ubezpieczenia na życie. Po 3 razie jak odmówiłem, nadal dzwonili, to wziąłem dodałem numer do spamu. Czasem zaglądam w połączenia i widzę, że dalej dzwonią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się dodzwoniłem za 3 razem. Połączenie doszło do skutku po 40 minutach czekania. Czyli straciłem dzisiaj 2godziny 10minut, aby złożyć reklamację za usługę, która wyłączyłem 14 czerwca. Chodzi o pocztę głosową extra, cena za tą usługę 2,38zł + Vat. Wszędzie miałem opcję tą wyłączoną, a kasę za to naliczyli. A na koniec ciekawostka ze strony BOA i pytanie czy jest pan chętny na założenie konta w Alior banku? Prawie krew mnie zalała, ale grzecznie podziękowałem. Czyli wiadomo dlaczego tak długo się czeka na połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jazda naszymi autostradami. Jadę sobię 140-150 i wyprzedzam ciężarówki (prawy pas zajęty). Dojeżdża mistrz lewego pasa na zderzak i mruga długimi że sobie mało palców nie połamie o manetkę. Zjeżdżam na prawy gdy jest miejsce odmrugam takiemu to jeszcze zacznie mi drogę zajeżdżać. I wczoraj taki agregatów było co najmniej kilku (jechałem A2 od Żyrardowa i potem A1 do Gdańska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak sekundników przy sygnalizacji świetlnej. I mam teraz dylemat czy dostane mandat za przejazd na czerwonym świetle czy nie. Jechałem sobie ok. 50km/h ul. Długa. Przede mną było około 5, 6 samochodów i jedziemy sobie spokojnie do skrzyżowania z Łódzką w Zgierzu. I jak minąłem linię warunkowego zatrzymania, a byłem przed "zebrą" i sygnalizatorem świetlnym (około 8-9 metrów różnicy między pasami dla pieszych a liną warunkowego zatrzymania), światło z zielonego zmieniło mi się na żółte. Gwałtowne hamowanie zakończyłoby się zatrzymaniem na środku skrzyżowania, więc spokojnie przejechałem. I jestem ciekaw jak GITD spojrzy na taką sytuację, jaką miałem.

 

thumb_hosting_zdjec_1440623274__zgierz.jpg

 

Meganka podczas zmiany światłą, z zielonego na żółte, byłą miej więcej tak jak ten transit na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik, typowy szuszwol. Odwiozłem do niego nasze drugie autko, kochane szeiczento, bo pora była klocki nowe włożyć, zmienić płyn, poprawić szczelność zbiorniczka, no drobne pierdółki. I jak sobie ów w garażu drzwi od autka otwierał to trafił w kaloryfer, takie 3 poziomo ułożone grube rury. I mam teraz na rancie drzwi 3 piękne, regularnie ułożone odpryski. A co gorsza drzwi kilka miesięcy temu na nowo lakierowane po małej szkodzie parkingowej - sąsiad cofał, cofał i wycofał. Na szczęście sam się wtedy przyznał, zasponsorował wymianę i tyle. Więc teraz już drzwi w zasadzie nadają się do robienia na nowo... Niestety skończyło się na kłótni i tylko małym rabacie. Ale u mnie i znajomych mechanik-melepeta jest spalony. W sumie to sąsiad też mnie wkurzył wtedy bo uparł się, że drzwi będzie robić jego znajomy - niestety z zupełnie drugiego końca miasta i na samo jeżdżenie kupę czasu straciłem, a że jestem tzw. samozatrudniony, to sobie bezpłatny urlop zrobiłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka rodzajów pod Auchan w Rumi. Policja stała na sygnale w kijance i rozmawiała z Cyganem w samochodzie na słowackich blachach. Oczywiście musiał zrobić się korek na cały parking bo prawie każdy zwalniał by sobie popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!