Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Link 4 OC+AC pełen pakiet 60% zniżki OC + 10% za szkodę z AC koszt 1350,-

w AXA wycenili podobnie, natomisat AVIVA - koszt 2487,- <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok ubezpieczeniowy prezentuje się następująco:

Kontynuacja Allianz Direct M II 2007 Grandtour – OC, AC, NW 60% - 60% - 1136pln.

Załapałem się na promocję FRANCJA – 7%

___________________________________________________________________________

icon4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zacząłem się zastanawiać nad zmiana ubezpieczyciela.

Teraz w PZU płacę 810zł.

W Uniqa wycena wyszła 1030zł

W Samopomocy miła pani wyceniła mi ubezpieczenie 740zł przy wpłacie na raty, jednorazowa wpłata: 613 zł i po roku bezszkodowej jazdy zniosą mi wzwyżkę za wiek.

Mój ojciec jest dopisany do auta, ma pełne zniżki, ja mam 22 lata, auto jak po lewej pod obrazkiem.

Czy przeniesienie się do Samopomocy to dobre posunięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, samo OC, nie dopisałem. Uniqa mi odpowiadała z tym, że mogłem jeszcze szyby ubezpieczyć, ale jak mi zaśpiewali cenę to od razu podziękowałem.

A zainteresowałem się ich ofertą, bo brat w PZU płacił mniej więcej tyle co ja, z tym że jest 2 lata starszy i uznali mu już wiek bez wzwyżek. Jemu wyniosło 340 zł/ rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał najtańszą opcję. <ok>

A, przypomniałem sobie, że kiedys też miałem OC w Samoobronie. Było najtańsze na rynku( kilka ładnych lat temu) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE ODRADZAM LINK4!!!

 

Ubezpieczałem u nich samochód do 2007 r. W momencie, kiedy chciałem odstąpić od umowy wysłałem do nich pismo listem poleconym 5 dni wcześniej. Poczta Polska gwarantuje, że list polecony dojdzie w 3 dni!!! Moje wypowiedzenie szło akurat 5 dni. Takich przypadków jest setki, gdzie listy polecone z wypowiedzeniem idą do LINK4 tak długo, żeby dotrzeć ostatniego dnia, kiedy kończy się nam umowa. Znam przypadki, gdzie list polecony szedł 7 dni albo 10 dni i jakoś tak dziwnym trafem zawsze przychodził w dniu końca umowy - dziwne nie? LINK4, jako NACZELNY KOMBINATOR UBEZPIECZENIOWY zlecił biuru windykacyjnemu, którego właścicielem jest niejaki Marcin Kalisz, by biuro to ścigało uczciwych ludzi, takich jak ja. Przez 2 lata sądząc, że list doszedł na czas (3 dni) spałem sobie spokojnie. Teraz dostaję co tydzień list od tego biura, w którym to straszą mnie sądem, wpisem do rejestru dłużników, przy czym ton tych listów jest bardzo żenujący. Traktują mnie, jak złodzieja i oszusta, który chce z premedytacją oszukać LINK4. Sytuacja jest jednak odwrotna, to LINK4 jest ZŁODZIEJEM i NACIĄGACZEM i wszelkimi bezczelnymi sposobami próbuje wyłudzić od zwykłego, regularnie i na czas płacącego składki człowieka. W uczciwych towarzystwach zarabia się na produkcie i dobrej opinii, a nie na kombinowaniu i szukaniu kruczków i luk prawnych. W uczciwych towarzystwach taka sytuacja nie miałaby miejsca. Towarzystwa często biorą za termin wypowiedzenia datę stempla pocztowego, a nie datę otrzymania. BARDZO, ale to BARDZO PRZESTRZEGAM Was przed zawarciem umowy z tym pseudo ubezpieczycielem. Jeśli już jakiś szaleniec zdecyduje się u nich ubezpieczyć, to niech czyta umowę 10 razy, wszystkiego pilnuje, listy wysyła za potwierdzeniem odbioru, nagrywa rozmowy telefoniczne, trzyma wszystkie maile itp. Jeśli jednak chcesz mieć spokój i nie zaprzątać sobie sprawy takimi pierdołami - WYBIERZ INNE TOWARZYSTWO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam ubezpieczenie w MTU płacę za oc +nw ok 340 zł zniżka 60% porównywałem z AXA i CU direkt i jest taniej ale podobno jest coś tańszego nie pamiętam nazwy tylko kojaży mi się z CUK bo też ma trzy literowy skrót ma to szwagier a na Bydgoszcz jak on mówi że to taniocha to mu wierzę bo tam gdzie cos taniej to on tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nippy, ja jestem takim szaleńcem <ok> Od kilku lat ubezpieczam tam auto (z przerwami )bez problemu :shock: Nawet raz skończyła się umowa a ja dopiero wtedy przypomniałem sobie, że chcę zmienić ubezpieczyciela. Jeden telefon załatwił sprawę. :roll:

Przypadek podobny do tego, który opisujesz miałem niestety w PZU. Im zaginęły dokumenty wysłane przeze mnie o nie przedłużeniu umowy. Któregoś dnia to ja musiałem ich postraszyć, że jeżeli nie przestaną mnie nękać, straszyć windykacją i rejesrtem zadłużonych to podam ich do sądu. Pomogło, i jak ręką odjął.

Także ja nie polecę nikomu PZU, a jak widać są też zadowoleni z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ja nie polecę nikomu PZU, a jak widać są też zadowoleni z ich usług.
ja już jestem klientem Pzu kilkanaście lat i jestem zadowolony.

Niestety male firmy nie mają swoich przedstawicieli za granicą i to jest dla mnie wielkim plusem PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nippy, ja jestem takim szaleńcem <ok> Od kilku lat ubezpieczam tam auto (z przerwami )bez problemu :shock: Nawet raz skończyła się umowa a ja dopiero wtedy przypomniałem sobie, że chcę zmienić ubezpieczyciela. Jeden telefon załatwił sprawę. :roll:

Zgadzam się w 100% z Nippy. We wszystkich TU będą tacy którzy są zadowoleni i którzy narzekają z jakiegoś powodu. Ja akurat należe do tych zadowolonych.

 

Jeżeli chodzi o całą tą sprawe z wysłaniem rezygnacji z umowy to liczy się data odbioru listu a nie data nadania. Nie patrz na poczte polską, jakiś czas temu wysyłałem kilkadziesiąt paczek tygodniowo priorytetem. Raz zaginęła poszedłem na poczte a oni mi powiedzieli że mają 14dni na dostarczenie priorytetu !!! szok!

Piszę o tym żeby pokazać że poczta polska wcale nie musiała doręczyć listu w ciągu 5dni poza tym tak jak napisałem wcześniej liczy się data odbioru listu a nie nadania

 

Może ten artykuł ci coś pomoże http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=...e&id=253050

jest tam napisane że Link4 pozwala rozwiązać z nimi umowę w przypadku kiedy masz podwójne OC poczytaj sobie może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wina link4 że list polecony przyszedł do nich za późno, mogłeś wymówić umowe miesiąc wcześniej, napisać, że nie chcesz przedłużać umowy, zgadzam się też że klienci dzielą się na zadowolonych i nie, tylko że w przypadku zadowolonych oni nie manifestują swojego zadowolenia tak jak ci którzy nie są zadowoleni <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!