Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

[przeniesiono]

Rozejrzałem się w ofertach ubezpieczycieli i mój wybór padł na Allianz pełen pakiet (OC AC NNW). Polisa kupowana będzie przez agenta. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

 

Przeniosłem do już istniejącego tematu o ubezpieczeniach i ubezpieczycielach- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - nikomu nie polecam ubezpieczeń typu LINK4 i podobnych Jestem a właściwie byłem zagorzałym zwolennikiem PZU do ostatniej wizyty u mojej agentki Ubezpieczałem moją megankę w zakresie auto casco mam 60% zniżek na wszystko i kartę zniżkową 20% w PZU Ubezpieczyłem w ALLIANZ bo wyszło 100,00 zł taniej niż w PZU razem z moimi wszystkimi zniżkami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

tak - ubezpieczałem tam swoje Clio II - pakiet OC+AC - pierwszy samochód rejestrowany całkowicie na mnie i było najtaniej i bezproblemowo (dostałem również zniżkę za ubezpieczenie mieszkania)

Tak na marginesie to ostatnio pojawiło sie coś takiego jak RANKOMAT.PL - porównywarka cen ubezpieczeń AC i OC. Póki co w wersji beta ale zobaczymy co nam z czasem przyniesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nie, ale z link4 tak, wymieniałem wybitą boczną szybe w ramach pakietu ubezpieczenia szyb. Sprawa załatwiona bez ociągania i problemów, po prostu zgłosiłem szkode, umówili mnie na termin, musiałem pojechać do warsztatu gdzie wstawili nową szybę, bez wkładu własnego. Z tego co się orientuję to teraz jest tam jakaś promocja cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC/NW/OC full + extra za wybicie szyby poza AC w PZU 55.000zł - zapłaciłem 1613zł

A tak na marginesie co z tego, że ubezpieczysz się w porządniej firmie, jak sprawcą kolizji będzie ktoś ubezpieczony w L...4 i walcz z nimi o godziwe odszkodowanie, no chyba, że będziesz chciał ze swojego AC.

Znam ten klimat, gdyż miałem taką sytuację 2lata temu. Ubezpieczyciel sprawcy kolizji chciał mi naprawiać złamaną podłogę i prostować podłużnice, a koleżance firma ubezp. A...... chciała kleić, spawać zdeżak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miałeś do czynienia z link4, że masz takie wyobione zdanie? Tak jak wcześniej wspomniałem ja mam pozytywne wrażenia. Wychodzę z tego wniosku, że na tylu klientów ile mają towarzystwa ubezpieczeniowe (zwłaszcza te największe) zawsze zdarzy się ktoś komu nie dopasuje wysokość odszkodowania bo spodziewał się o wiele wyższego. Ja póki co po wymianie szyby jestem zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń do ich działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaplacilem 460zl (60% znizki) za OC i NW w firmie InterRisk, do tego bede wykupywac AC w PZU za jakies 80zl lub wiecej ale cos kolo tego, oczywiscie to nie jest pelne AC tylko od nieszczesliwych wypadkow, typu grad, powodz itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja placilem cos kolo 700zl za pelny pakier OC + AC + NNW w firmie HDI. Moj tata cos kolo 2200 za pelny pakiet w Allianz z tym ze ma auto z salonu. Poprzednie poszlo do kasacji i Allianz jako jedyna firma (z tego co sie orientowalem) wyplaca wartosc auta jaka jest na fakturze do roku czasu wiec "teoretycznie" nic na tym nie tracimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja ubezpieczam renówkę w Axie. Każdy jeden samochód(dość często zmieniam-2-3 razy w roku) rejestruję na dziadka i na siebie jako współwłaściciela-wiadomo- zniżki.

Dziadek ma 60% zniżek,ja na chwilę obecną mam bodajże 40% ale dochodzi zwyżka za mój wiek(22lata) i po wszystkich ichniejszych przeliczeniach za 1600ccm wyszło mi 333zł jednorazowo lub 360zł na raty. Oczywiście to za samo OC,bo na AC szkoda mi poprostu pieniędzy. Dodam tylko że jestem ich klientem od jakichś 3 lat i zawsze wszystko załatwiam przez telefon/internet i nigdy nie było żadnego problemu. Dodatkowo jeśli zawierając z nimi umowę poda się numer polisy znajomego dostaje się 5% zniżki i jakieś tam bony czy coś, tak samo za kolejny ubezpieczony samochód u nich dają 5% zniżki... itd...

dla mnie bomba 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!