Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Megane II ph2 2006 1.5 dCi, OC 60%, AC 40%

Zrezygnowałem po 4 latach z Avivy - na ten rok wyliczyli za pakiet OC+AC+NNW 1537zł!, zero zainteresowania klientem po złożeniu wypowiedzenia. Najlepiej wypadł Allianz i jeszcze w tym tygodniu trafiłem na zniżki dla Renault (-220zł) - OC+AC+NNW 1009zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne reklamujące się firmy typu Liberty Direckt czy Axa itp wcale nie są najtańsze. Najtaniej to wybrać się do firmy handlującej ubezpieczeniami i tam wybiorą najkorzystniejszą ofertę z pośród np dwudziestu kilku firm z którymi współpracują. Ja mając zwyżkę za wiek płacę 300zł za rok OC + NNW. Mam auto zarejestrowane na współwłaściciela z ojcem który ma wszystkie zniżki ale mnie obejmuje jeszcze zwyżka.

Polecam wybrać się do takiej firmy handlującej ubezpieczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam megane I, więc tylko OC, płacąc za pierwsze 3 lata temu w wieku 23 lat i prawo jazdy poniżej roku - 890,00 zł w UNIQA, obecnie powyżej 25 lat i prawo jazy powyżej roku TUZ - 440

ponadto proponuje wybrać się zawsze do agenta który w 2 min wygeneruje ofertę od kilku do kilkunastu towarzystw, bo w PZU nawet dzisiaj zamiast 440 płaciłabym ok. 1000

 

Dodano: 20 mar 2012 - 21:42

mając 20% zwyżkę za wiek ( niestety 25 kończę we wrześniu) OC+NNW+AC pełne (szyby, assistance, auto zastępcze) w PTU 1202 zł. Jak patrzę na Wasze opłaty z AC to chyba nie jest źle...

przy AC liczy się jeszcze wartość auta, silnik, i na jakich częściach jest naprawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberty, rok temu płaciłem:

2 raty po 300 zł w tym:

 

OC,

NNW,

SZYBY,

Assistance (holowanie, np w przy braku paliwa, gumie itp)

 

Ojciec współwłaściciel (60% zniżek)

Edytowane przez slawko_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w piątek kończy mi się polisa i nowe ubezpieczenie OC+AC+NNW+Szyby+Assistance i wychodzi 2014zł/rok przy płatności w 2 ratach. UNIQUA, zniżki 55%.

W Interrisku dostałbym 60% zniżek i w pakiecie składka na rok wychodzi coś ok 1600zł, ale niestety auto jest na działalność gospodarczą, a ten pakiet nie obejmuje działalności. A nie chcę ryzykować, bo jeśli zdarzy się szkoda to mogłyby być problemy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem posiadaczy Megane III bo oni płacą AC i inne sprawy a pozatym jak kogoś stać na nowe auto to i powinno go stać na ubezpieczenie za ponad 2 tys zł. Ale wszyscy którzy mają megane I to naprawdę polecam agencje ubezpieczeniowe w których mogą wyliczyć oferty 20 firm i wybiera się najlepszą....

 

Dodano: 21 mar 2012 - 19:51

oczywiście na mamuśke wszystko :lol: bo na mnie- 21 la

 

W tym przypadku auto powinieneś zarejestrować na współwłaściciela. Co prawda płacił byś troszkę więcej ale miał byś też zniżki. A tak to po 5 latach efekt będzie taki że płaciłeś ubezpieczenie a zniżek 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik pieto1 dnia 21 marzec 2012 - 13:38 napisał

oczywiście na mamuśke wszystko bo na mnie- 21 la

 

 

W tym przypadku auto powinieneś zarejestrować na współwłaściciela. Co prawda płacił byś troszkę więcej ale miał byś też zniżki. A tak to po 5 latach efekt będzie taki że płaciłeś ubezpieczenie a zniżek 0.

 

mama ma 60% zniżki, ja mam zwyżki 50-60%. Chyba do 24 roku życia muszę czekać, aby mieć 0. Wtedy zrobię z siebie współwłaściciela :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu w PZU - 453 zł OC + NNW (do 11 tys. zł). Zniżki 65%. Zarejestrowany w małym mieście. (Samo OC to 380 zł).

W mBanku (mDirect) za analogiczne ubezpieczenie (NNW do 10 tys. zł) wyszło 296 zł (z 10% zniżką za zakup przez internet), niestety za późno to sprawdziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dodać,że zapłaciłem "tylko" 3027 bo ubezpieczałem od razu w salonie podczas kupna.

Wchodząc do agenta PZU oraz obliczając składkę online na ich stronie wychodziło prawie 3800zł. Więc mimo wysokiej ceny i tak zaoszczędziłem. Teraz tylko pluję sobie w brodę bo nie wziąłem "auto szyby". Cóż,mam nadzieję że nic się nie stanie. A za rok już nie zapomnę o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salony mają fajne pakiety :lol: A szybami się nie martw. Zawsze możesz dokupić :o A ja rok temu też nie ubezpieczyłem szyb i w tym roku już pamiętałem.

I zawsze ubezpieczam w Multiagecnji, gdzie pracuje moja znajoma. Wiem, że zawsze znajdzie mi coś dobrego i taniego.

Teraz ubezpieczałem auto, miało wyjść 2014zł w UNIQUA, a końcu zapłaciłem 1800zł, płatne w 2 ratach (UNIQUA-OC,AC,NNW,Szyby,Assistance).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!