Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Teraz przyszedł mi blankiecik z PZU. Wychodzi bez NNW, za samo OC 617zł, do tego NNW kosztuje 92zł i jest na 15000zł.

Zniżki na tatę pełne, natomiast ja mam zwyżkę za wiek 30%.

Najtaniej udało mi się znaleźć w Alianz za 419zł razem z NNW na wszystkich pasażerów na kwotę podobną i pakietem holowanie do 400zł, a w 2 ratach po 235zł.

Można :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ubezpieczałem Meganke II w multiagencji i okazało się, że jest kilka zniżek z okazji wakacji :D

OC z NNW w Proama 456 zł i do tego AC z Assistance Lux oraz ubezpieczenie szyb 680 zł, co dało razem 1136 zł.

Zniżka w OC 50% + 10% w ramach promocji, zniżka w AC promocyjna 60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Oc za Megane 317zł za cały rok, ale ubezpieczając R19 zmieniłem Tow.Ubezp.i w marcu br.zamiast tej kwoty lub większej za Megane zapłacę ok.260zł za samo OC, a więc tanio.

Trzeba dobrze poszukać bo za samo OC nie ma sensu przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

I znów się zbliża ten dzień kiedy kończy się ubezpieczenie Megi OC i AC i znów dylemat gdzie wykupić. :)

Wyliczenie Dla MI z 2001r kombi z max zniżkami PZU OC 580zł + 99zł( dla 15tyszł) + AC(max zniżek) 447z; razem, 1126zł

warośc auta stała i bez udziału własnego i nie podnoszą stawki przy szkodzie

Hestia OC 429zł NW 95zł + AC 391zł razem 959zł.

Jakie macie doświadczenia z Hestią w zakresie AC?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Hestii odszedłem, bo mają od 3 lat głupią politykę ekologiczną...

Jak płacisz w 2 ratach, to nie posyłają przed czasem płacenia 2 raty przypomnienia, jak inne firmy ale za to zaraz po czasie masz 3 korespondencje papierowe z ponagleniem, praktycznie co 2 dni.....

Trzeba sobie polisę w ramkę wsadzić i nad łóżkiem powiesić, byś codziennie widział kiedy mija termin płatności 2 raty....

Tak jakby to w życiu było najważniejsze.... :applause:

Inna opcja, konto internetowe, do którego i rozmiar butów trzeba było podać..

Obecnie mam takie konto w AXA ale pierdół dotyczących osoby nie wymagali, tylko te niezbędne do ubezpieczenia auta potrzebne.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płacisz w 2 ratach, to nie posyłają przed czasem płacenia 2 raty przypomnienia, jak inne firmy ale za to zaraz po czasie masz 3 korespondencje papierowe z ponagleniem, praktycznie co 2 dni.....

Trzeba sobie polisę w ramkę wsadzić i nad łóżkiem powiesić, byś codziennie widział kiedy mija termin płatności 2 raty....

Tak jakby to w życiu było najważniejsze.

Mnie to nie dotyczy bo płace jednorazowo, w przyszłym tygodniu przejdę się jeszcze na Pocztę co by mi obliczyli OC bo z AC wolę bardziej "uznane" firmy no i większość firm nie chce ubezpieczać starszych aut powyżej 10/12 lat.

 

Byłem na stronie AXa i ile tam rubryczek do wypełnienia....... czy dziecko będzie wożone regularnie gdzie parkuję auto- podaj kody, wykonywany zawód, czy planuję sprzedaż aura rok zakupu auta.... stek niepotrzebnych danych.

Razem w AXA OC wyszło 352zł. Pytanie jak się kupi w internetowego ubezpieczyciela dostajemy jakiess pokwitowanie w razie W (kontroli ) jakiegoś zdarzenia drogowego , w jakim terminie.

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku przysłali pocztą, obecnie sam sobie drukujesz z maila certyfikat, który okazujesz w razie kontroli.

A dane o jakich wspominasz są potrzebne do dokładnego wyliczenia skladki..

Dotyczą jednak auta, rocznik, marka , model, pojemność i gdzie ono jest parkowane. Jaka miejscowość, to po kodzie...

Czy będą dzieci wożone czy nie to tylko wzmianka, zaznaczyłem to choć małolatów nie posiadam, a czasami sporadycznie wiozę dzieci brata.

Mam tez dopłatę za zgłoszonych młodych kierowców poniżej 26 roku życia.

NNW i szyby.

Wycena kilka postów wyżej.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś się zapodziało, albo w innym podobnym temacie zapisane......

Poszukam to podlinkuję....

Cena za rok OC NNW z tymi wszystkimi dodatkami do tego Assistance mini 557zł.

 

Dodano: 03 sty 2014 - 22:42

Wiedziałem że pisałem, jeszcze nie jest ze mna tak źle pomimo wieku :applause:

http://megane.com.pl/topic/52786-gdzie-ubezpieczenie-oc-ac/page__view__findpost__p__377930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga odnośnie opcji "ochrona zniżek" w OC i AC w PZU.

Gdy na jednego człowieka jest kilka pojazdów wystarczy opłacić od jednego auta. Warunkiem jest choćby częściowe zazębianie się okresów ubezpieczenia. Często agent nie informuje bo o tym nie wie, albo nie chce wiedzieć. Potem płacimy podwójnie, potrójnie itd. Można to cofnąć, ale trzeba pisać aneksy. Przez neta też nie jest lepiej bo system "jakoś tego nie wyrzuca". Znam temat aż do bólu :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja Płacę 319 zl w HDI a mam wykupione u agenta i jest to moje pierwsze oc a zniżki dostałem 60% z tytułu dziedziczenia z ojca na syna poprostu jest taki przepis i już ale agenci o tym nie wspominają. Jak ktoś zainteresowany podam adres

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE

P. DARIUSZ TORUŃSKI

ul ŹRÓDLANA 43 CZĘSTOCHOWA

503620969

Prowadzi on to z Eweliną Ciastko ale numer do niej mi gdzieś wsiąkł zresztą nie ma to znaczenia i tak na miejscu załatwiają wszystko.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.10 - Caps Lock Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!