Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Z tydzień temu zapłacone OC i AC w PZU. Konkretnie to OC, AC, autoszyba, NNW i ochrona zniżek w OC, AC.

Razem wyszło 1000 coś (chwilowo nie mam pod ręką polisy? Szkoda kasy, ale cóż......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dużo towarzystw reklamuje się że mają najtańsze a jak się zrobi obliczenie składki to u nich najdrożej.

przykład Proama - ma drogie a niby 70 % zniżki.

tańsze są inne ubezpieczalnie ...

ja mam wykupione w avivie i bez znaczenia jaki samochód i jaka pojemność w moim przypadku to wartość ubezpieczenia przeważnie jest w tych samych granicach niecałe 500 zł na rok przy jednej wpłacie lub przy dwóch ratach trochę powyżej 500 zł tak że jedna rata wychodzi 260 - 280 zł.

oczywiście tylko OC i NW.

jeden wóz 1,4 drugi to 1,6.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A w jakim to towarzystwie wykupione masz??

Compensa. Z tym, że pracuję w korporacji i to jest ubezpieczenie tak jakby podciągnięte pod ubezpieczenie floty, ale na moje imię i nazwisko. Tutaj mam stała składkę za OC (ok 420 zł bez względu na pojemność silnika) i jakiś % od wartości do AC (oryginalne części, bez wkładu własnego itp) oraz Assistance za 50 zł (holowanie cała Europa, 3 dni samochód zastępczy). Korzystałem już zarówno z AC jak i Assistance i nie było problemów i haczyków w umowie jak często się zdarza.

 

Moja rada tak - jak wcześniej nie miałem żadnej takiej oferty, szedłem do Agenta Ubezpieczeniowego który miał 20 towarzystw, prosiłem o najtańsze ubezpieczenie OC. Przy AC trzeba sprawdzić dokładnie jakie są warunki umowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane RS, rocznik 2013, wartość pojazdu 95k, okolice Piaseczna pod samiutką stolicą. Auto leasingowane. Ubezpieczyciel: PZU, drugi rok popisowy. Pierwsza oferta 5000zl (pełen pakiet) Finalnie cala polisa ac/oc/nw 2585zł po negocjacjach i pokazaniu oferty link4 (który notabene też należy do PZU) . Warto rozmawiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zawyżyłem nieświadomie wartość auta. W polisie jest niżej niż podawano w ofercie. Wyjaśnię to bo mnie intryguje. Załączam skan (fragment) żeby nie było. post-59761-1418088985,8546_thumb.jpg

 

Dodatkowo leasingodawca jest z Wrocławia więc auto tam zarejestrowane (ja używam je w Piasecznie)

Sorki za bezrefleksyjne pisanie i wprowadzenie w błąd.

 

Dodano: 09 gru 2014 - 02:40

A pierwotna oferta PZU dokładnie 5028zl

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!