Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

OC + AC (oryginalne części) + Szyby + Ass_PL + NNW -> PZU (ja 0% i 0%, współwłaściciel 60% OC i 30% AC); Wartość samochodu 40 000 - składka 2030 PLN/ 1 rok B)

Edytowane przez Art_cole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pakietu OC + AC do Meganki z silnikiem 1.6 16V z 2013 roku. Dodam, że ubezpieczenie będzie na mnie, kierowca bezwypadkowy z kilkudziesięcioletnim stażem. Na co zwracać uwagę przy kupowaniu pakietu? Szukam takiej ubezpieczalni, która nie robi dodatkowych problemów przy wypłacie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warcie nie miałem problemu z wypłatą z AC. Cofając rozbiłem tylną lampę o poręcz schodów (trafiłem centralnie w lampę, nic innego się nie uszkodziło). Po telefonicznym zgłoszeniu nie przysyłali nawet "oglądacza" tylko zaproponowali 1050 zł. Zgodziłem się i na drugi dzień kasa była na koncie. Używaną lampę kupiłem za 250 zł, wymieniłem i jest OK. Zniżek też nie straciłem, bo miałem opcję jednej szkody bez utraty zniżek w AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ubezpieczysz w TU które już trochę jest na rynku, to chyba nie będzie takich problemów.Mi się jeszcze nie zdarzyło korzystać, dlatego biorę jak najtańszy pakiet.Wpisz te swoje dane w kalkulator cuk to porówna Ci ceny polis, to dobra metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

A gdzie będą mieli lepszą ofertą na AC - bezpośrednio w towarzystwie ubezpieczeniowym czy u agenta? Na logikę, agent to pośrednik, więc bez pośrednika powinno być chyba taniej?

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, posłałem już zgłosznie do tej comperia. Mam jeszcze pytanie, czy opłaca się wykupować ubezpieczenie OC w innym towarzystwie a AC w innym? Np OC w jakimś najtańśzym np MTU itd. A AC w jakimś lepszym np Allianz czy PZU ?

Czy da to jakieś większe oszczędności czy jedynie pozorne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dobra nie będę tutaj szukał jak jakiś cebulak najtańszej opcji widzę, bo później same problemy z tego wynikają. Wczytywałem się już w niektóre ogólne warunki ubezpieczenia, regulaminy itd. Masa wyłączeń, brak napraw na nowych, oryginalnych częściach.

Zostawiłem dziś kontakt na tego linka który dałeś i czekam na info od nich.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie o tym czytałem. Że ma być lepiej - bo ujednolicone zostaną standardy. Ofiara otrzyma samochód zastępczy i inną wszelką pomoc. Premiowane będą te bogatsze towarzystwa ubezpieczeniowe. U nich podobno podwyżki mają być symboliczne. Największe podwyżki szykują się z w tych najtańszych ubezpieczalniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Pamiętam jak zrobiłem prawo jazdy, a nie śpieszno mi było do tego, kupiłem od razu Megane II 1.9DCI, które od zawsze było moim marzeniem.

Chcąc być niezależnym od nikogo, zarejestrowałem i ubezpieczyłem samochód. Za podstawowe OC zapłaciłem 2100 zł w PZU.

Rok później byłem mądrzejszy, przestałem unosić się honorem, dodałem ojca do współwłaściciela i zmieniłem ubezpieczyciela na LINK4 za 970 zł (podstawowe)/rok.

 

Za miesiąc kończy mi się umowa, zastanawiam się nad ofertę mBanku ze względu na rozłożenie płatności na 12 miesięcy.

Nie stać mnie na jednorazową zapłatę takiej kwoty. Może macie jakieś prpopozycje ?

Edytowane przez HELLDAN24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenie w AXA Direct.

Samochód jest na żonę to jest jej drugi rok ubezpieczenia, zniżki pochodzą z mojego konta.

370 zł za rok, zakres ubezpieczenia w dołączonym pliku.

post-25812-0-93932400-1427456905_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Hestia grubo ponad 2600... zniżki za młody wiek niestety nie należą do przyjemnych. Dzięki uprzejmości rodziny - 60% zniżek :)

 

post-80041-0-82517500-1427663060_thumb.png

 

@Helldan24, weź tylko pod uwagę, że w przypadku rozbicia na raty zwiększa Ci się ogólna suma do zapłaty. U mnie, w dwóch ratach to już było jakieś 100 PLN więcej. Wiem, że można rozbić na 4 płatności też. Mi się akurat proces zawierania umowy w mBanku nie podobał, Pani nie potrafiła mi znaleźć pojazdu w katalogu, podawała dziwne wyceny. Wybrałem starego, osiedlowego ubezpieczyciela, z którym robimy interesy od dawien dawna :)

Edytowane przez grabbou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a orientujecie się może. Jeżeli wykupię sobie taką polisę OC i AC - i jeżeli towarzystwo ubezpieczeniowe wyśle mi ją na maila, to czy po samodzielnym wydrukowaniu i wożeniu jej w aucie - będzie ona miała taką samą moc jak polisa wykupiona bezpośrednio u brokera ubezpieczeniowego? W senisie czy będzie maiała taką samą wartość podczas kontroli jak polisa z pieczątką? Bo u nas jest wciąż kult pieczątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!