Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odświeżam temat chipował ktoś w Katowicach w digitech ? moją 120 konną mogą podkręcić do 150 o 1,2 sekundy szybszy sprint do setki. Facet powiedział ze bardzo dobrze znoszą te silniki podkręcanie niby wszystko wytrzyma oryginalne (sprzęgło itd.)Macie jakieś rady ,czy warto się w to bawić bo 1500 piechotą nie chodzi .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firmę Godula w Krakowie......... :-D chipowałem poprzednie auto leona ze 140 na 170 km i nic sie nie działo ale teraz sie waham co z megi na razie ma 130....moze ktoś pomoże jak te silniki znoszą takie zmiany?????????

z góry :-D dziekuje :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę. Robił już ktoś chip'a w MIII 1,5 dci 106 PS w okolicach Warszawy?? Jak ktoś robił i może się podzielić doświadczeniami to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możne ktoś już chipował jednostkę 1.9 dci 130 km w dieslu jak ten silnik znosi tą ZMIANĘ :P ??????????????????? :P :P :P :P :P :P :mrgreen::-D:-D :P :shock:

 

[ Dodano: 2011-02-03, 18:58 ]

czekam na opinie i odwiedzi pozdro............. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Master's Tuning z Piaseczna. Silnik 1,5 dci 106 KM w MIII robią na około 120 KM i 270-280 Nm w zależności od egzemplarza. Koszt 1700 zł; indywidualne strojenie i hamownia przed i po. Żadnej gwarancji mechanicznej nie dają na silnik. Jedynie na prawidłowe działanie sterownika po przeprogramowaniu. Wychodzi na to, że wzrost jest około 13% w porównaniu do serii na mocy i od 12,5 do 16,6 % na momencie. To niby dużo i mało. Czytałem gdzieś że skrzynie biegów w tym aucie przenoszą do 240 Nm, czyli tyle co seria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czipowanie dizli renault to jak sex bez gumki, może się uda i się nie rozpadnie. Koszta naprawy tych silników nie są małe, a przykładowo renault nie przewidział nadwymiarowych panewek (aftermarketowe to kupa). W cudownych DCi lecą kochane turbiny z kochanym VTG i kochane wtryski. Jeżeli chcecie już czipować je, to udajcie się do kogoś kto na dizlach zjadł własne zęby, przykładowo wymieniony wyżej Masters. Jest parę innych firm które mogę polecić bo maja odpowiedni know-how i sprzęt, by przeprowadzić modyfikację poprawnie <szukaj>

 

A jak chcecie serio grzebać przy dizlach to kupcie VWeja <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem!

Jaką firmę tuningową polecacie na śląsku (jestem z Gliwic) ewentualnie Kraków?

Chciałbym żeby to było porządnie zrobione. Cena oczywiście gra rolę, ale po pierwsze jakość.

Auto Renault II 1,9dci 120KM

Zamierzam się wybrać do digi-tech w Katowicach, ale jakoś na pierwszy rzut oka mnie nie ujęli!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w digi tech - oto wynik

http://img705.imageshack.us/i/dsc00649nd.jpg/

Pierwsze wrażenie było błędne - wszystko w porządku, solidna robota, z efektu jestem zadowolony, jeździ się bardzo fajnie - zdecydowanie zauważalna różnica, choć mój fabrycznie miał wyjątkowo wysoki moment (310Nm)!

POlecam Digi -tech! Cena taka jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!