Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ponoć z tego co mówia chlopaki na miescie, to 1.5 dCi, 105ps - maja tylko w papierach.

A realnie przewaznie maja 94-96 + - i moment nieco ponad 220 nm

Aczkolwiek b.latwo podciagnac go do blisko 120 ps i blisko 260nm, no i ten 6 bieg -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam takie pytanko gdzie polecacie zrobic chipa? mieszkam w szczecinie i kiedy slyszalem od kogos ze polacaja poznan, nie wazne w jkim miwscie bo czesto jezdze w bieszczady skad pochodze takze praktycznie wszedzie mam po drodze.. bardziej zalezy mi na jakosci i sprawdzonych firmach... a i jeszcze mam megi cc 1.9dci 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hamowanie.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Tyle wyszło u mnie, turbawka ustawiliśmy na 1.35.

w dole raczej spokojny przyrost bo nie chciałem katować silnika i sprzęgła wysokimi przyrostami poniżej 2000rpm, tak i w serii spory gift w postaci dodatkowych Nm co mnie dość mocno zaskoczyło...

 

kolek, dlaczego u Ciebie wykres pikuje już przy 4200rpm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavOK, wykres bardzo ładny, gratuluje, a u mnie w zakresie 2000-2400 jest pofalowane i powyżej 4000 lipa bo w dupe dawała ta regenerowana turbina teraz mam nową i auto całkiem inne, pojedę kiedyś na hamownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

slavOK, ja tez mialem do 4600 to turbo po 3 dniach splonelo pozniej dal odciecie na 4200 <ok> i tez mam ustawione ze moc sie zaczyna po 2k a moment jak petarda wchodzi od 3-4 . jak jakic buc jedzie za mna to do 4200 - bieg wskakuje juz w ten moment co jest petarda i jest ciaglosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

moje pytanie dotyczy tego wykresu

Od 3 tys do 3,5

zarowno moc jak i moment sa pofalowane/schodkowane

Z czego moze to wynikac ? bład softu ? wirusa ? podczas hamowni brak nawiewu na IC

Niech jakis spec sie wypowie odnosnie samego wykresu mozna cos poprawic przesunac moment ?

Nie byla wykonywana regulacja cisnienia turbiny/wtryskow na potrzeby tego virusa (wszystko jak seria)

post-16117-1281882971_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!