Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

ddareczek napisz mi na PW gdzie robiłeś program żebym mógł ewentualnie wykluczyć soft jako przyczynę bo to może być przyczyna i korekta załatwi sprawę albo trzeba moda robić od nowa jak sprawa zajmował się jakiś druciarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj...nieladnie tak pisac o kolegach po fachu... Wystarczy przeczytac dwie ostatnie strony zeby wszystkiego sie dowiedziec. Tam jest fotka z wykresem a na niej dane firmy ktora robila moda. Jesli nawet jest jakis blad na mapie to czlowiek ktory mi to robil nie bedzie mial problemu zeby to poprawic. Moim zdaniem to perfekcjonista... Chyba znajde chwile czasu i podjade sobie do niego, chociaz problem sie nie powtarza, moze bedzie jednak zapisany w kompie i po podpieciu czegos sie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj...nieladnie tak pisac o kolegach po fachu...

nie za bardzo rozumiem :-)

napisałem o kimś coś nieładnie? gdzie? w którym momencie?

zapytałem Cię normalnie a Ty wyskakujesz z jakimiś dziwnymi tekstami :-)

było trzeba napisać kto robił moda a nie mądrale zgrywać, gdybym wiedział że to Wojtek to bym od razu soft jako przyczynę wyeliminował...ale po co pisać konkrety lepiej jakieś głupie zarzuty na poziomie 12latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy...Odpowidzialem zwyczajnie na Twoje pytanie...Nie chcialem sie wymadrzac, nie po to tutaj jestem, tylko dlatego zeby dowiedziec sie czegos nowego i poznac odpowiedzi na nurtujace pytania. Docinek na poziomie 6 latka rowniez nie chce mi sie czytac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolek ile ci wyszło na serii? i czy te 165km i 355 Nm to już nie za dużo? bo chce jechać na tego chipa ale boje się żeby mi korba bokiem nie wyszła :-/ , gdzieś tam parę osób pisało że optymalna wartość dla 1,9 dCi to 150hp, więc sam już nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołek ma tytanowe półośki, skrzynie ze stopu widii sprzęgło ze spieków a korby i tłoki zakute więc dla niego 165km i 355 nm z 1.9 to pikuś :)

 

btw. wymyśliłeś coś ze sprzęgłem i dwumasą czy kupiłeś po prostu nowe seryjne i zamierzasz jeździć ostrożnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sartek, przeczytaj mój temat to bedziesz wiedział o co chodzi :)

 

arni88, no za duzo no ale fajnie się jeździ... seria wyszła 126hp/289nm, mechanicznie jest zrobiony kompletny wydech od turbo do tyłu 2,5" bez katalizatora, i przelotowy na końcu.. oraz intercooler przeniesiony centralnie do wlotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po programie mialem prawie identyczny rezultat jak kolek , pozniej wymiana turba i takie duperele i auto wogole nie jedzie czasami ma przeblyski ale to czasami zachowuje sie jakby byl seryjny program . mial cos ktos podobnie moze sie z tym wiazac wymiana turba ,wydechu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiło się coś nowego na rynku.Usługa,która nazywa sie optymalizacją silnika...broń boże nie chiptuning B) Wykonywane przez najwyższych klasy specjalistów renomowanej szwajcarskiej firmy ;-) Koszt prawie 2x większy od tego niszczącego nasze silniki paprania w kompie silnika.

Naszych renófek niestety nie ma w ofercie szwajcarskich inżynierów.W naszych autach nie można nic poprawić nie ryzykując trwałości silnika lub bezpieczeństwa jazdy.

Do poczytania w poradniku auto świata.Normalnie mnie rozbawili.Ale na pewno się znajdą ludzie,którzy za chiptuning nazywany optymalizacją zapłacą 2x drożej :shock:

 

Link na stronkę firmy...to chyba nie będzie reklamą???Jeżeli tak prosze Modów o wyczyszczenie. www.oct-polska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się coś nowego na rynku.Usługa,która nazywa sie optymalizacją silnika.

Na aledrogo kiedyś o uniwersalnych chipach z oprnikiem mówili to samo.

 

Next:

używałem ostatnio 1.5dCi w oryginalnym 105koni- mam słabe odczucia dla tego silnika, jeżdżąc na stałe schipowanym na tę moc z 85KM.

Odnoszę wyraźnie uczucie lepszej kultury pracy i dynamiki z 85+, o spalaniu nie wspominając.

Co innego, że nie jechałem trasy,

tu 6 bieg zapewne zaplusuje- tego nie miałem gdzie załadować.

Tuningowany mniej pali! :shock: , co za cholera B)

Dla jasności stan, rocznik i przebiegi samochodów podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!