Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

TuneFORCE no i pyknęło mi 220 tys a chipa miałęm chybaod 150 tys i nic sie nie wysrało wszysto trzyma nawet turbo ;)

a co do twojego "jesteś ignorantem który wierzy allegrotujunerom a któremu d..y się nie chce ruszyć i poczytać na tema seryjnych ,,gratów'' w samochodach marki Renault..." to wiedziałem to wcześniej anizeli ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jak ma się sprawa w 1.5 dci 85KM?

105 KM na 240 Nm rób śmiało, jedyne co wtedy brakuje to szósty bieg :P ,sprawdzone.

Jeździłem taką modyfikacją i dlatego zmieniłem na oryginalne sześć biegów.

Edytowane przez scar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki chiptuning kosztuje? 1500? i czy możecie polecić jakąś firmę w na śląsku w okolicach Katowic która mi tego nie spier***i?

 

Poszperałem troche, podobno dynosoft jest najlepsze w mojej okolicy i ma zniżki dla forum. Ale post jest z 2009 roku więc muszę najpierw zapytać czy nadal obowiązują :P

Edytowane przez qweluke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj i moja Megana dostała więcej mocy :unsure:

Wirus polegał na zmianie parametrów w poszczególnych mapach,

Poniżej kilka szczegółów:

- Turbina fabrycznie dmuchała maksymalnie 2,25 BAR teraz dmucha 2,3 BAR maksymalnie

- Zmiana w maksymalnych niutonometrach na I biegu max 280NM, na II max 320NM, na III,IV,V i VI max 360NM

- Wyrównanie delikatnej "turbodziury" w przedziale 2300-2500 obr/min

- Zwiększenie "pedału gazu" o 8% w zakresach powyżej 2000 obr/min

- i kilka innych różności, których nie opiszę, ponieważ ich nie ogarniam :!:

 

Efektem tych działań jest moc ok. 150KM i ok 350NM

- dużo lepsza elastyczność już od 1200 obr/min

- to co dzieje się na IV i V biegu jest baaardzo przyjemne... auto w przedziale 70-140 przyśpiesza genialnie

- już widać, że zachowując ten sam styl jazdy spalanie spadnie... jednak jak na razie cieszę się większą mocą :unsure:

 

Całość przerosła moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolony, jedyne czego żałuję, to fakt, że nie zwirusowałem Megi w dniu zakupu ;)

Edytowane przez piecyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie Piecyk robiłeś Virusa ? ile wyciągła Ci Megi na serii?? Ja Virusowałem Megi w JBTuning jak pisał Wydma i mi wyszło 340 nm i 145km a na serii 268nm i 107 km

Edytowane przez kkrrystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piecyk gdzie robiłeś? I czy przez podniesienie mocy nie wysra mi sie wcześniej dwumasa?

 

wg mnie wysra się i będzie się wysrywało każde kolejne szybko z tego względu, że ta sama dwumasa jest też w wersji 120 konnej i tam przenosi 280Nm, więc po sofcie miałbyś powiedzmy te 370-380nm, 100 Nm wiecej i jak dla mnie dwumasa klęknie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy możne ktoś już chipował jednostkę 1.9 dci 130 km w dieslu jak ten silnik znosi tą ZMIANĘ :P ??????????????????? :P :P :P :( :) :) :) :) ;) :) :shock:

 

[ Dodano: 2011-02-03, 18:58 ]

czekam na opinie i odwiedzi pozdro............. :shock:

i jak majstrował ktoś z tym silniczkiem ?? jakie efekty?

Proszę zwracać uwagę na enter. Poprawiłem - damiar

 

Dodano: 29 wrz 2013 - 17:48

i jak nikt nie dłubał w tym silniku?

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po JB jak pisałem w innym temacie. Spalanie już sprawdzone - spadło o jakieś 15%. Dużo więcej niż się spodziewałem. Jedno co mnie drażni to, że smierdzi zniczami. U każdego tak jest czy może ja dodałem za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!