Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Za to mi miesiąc temu w dzień po kupnie auta gostek przerysował zderzak, lusterko i nadkole.

Sprawa się działa w holandii, bo tez tu mieszkam jak parkował swoje auto, ale kulturalnie zostawił karteczkę i sprawa jest już finalizowana.

Koszty około 1250 euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To było na skrzyżowaniu gdzie jeden pas jest na prost a drugi pas na skręt w prawo. I ja byłem pierwszy na światłach i nie było nikogo na skrzyżowaniu, ludzi i auta. I nagle czuje ze ktoś puknął mi w tyłu, wysiadam a on cofa i gaz do dechy na prawy pas i skręcił w prawo, a rejestracji nie moglem odczytać bo był cale brudne i nie świeciły oświetlenie na rejestracji. A auto to ciemny bardzo brudny Peugeot 206.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś ode mnie, co prawda akcja poświateczna ale dopiero zgrałem foty z telefonu;) Droga nr. 1 fragment zjazdówki/serpentynki na Dąbrowę Górniczą w stronę Krakowa... 30km/h więc wolno ale droga była tak śliska i pełna "resztek" olejów, paliwa -.-, że...no właśnie, że to co widać poniżej:

 

20111226041.jpg

 

20111226040.jpg

 

Udało się na szczęście podwiesić szmatą zderzak i dojechać do Krakowa. Co uszkodzone? poszła lampa, przytarty zderzak - nie pękł, prawy błotnik jak na foto, lekki wgniot na pasie przednim - tu gdzie wgnieciony błotnik, oraz rysa na masce pod grilem. Szkody nie zgłosiłem bo lampe kupiłem z rozbitka za grosze, blacharz wyklepał mi błotnik i naprawił pas za 150zł, malowania narazie nie było jedynie zrobiłem sam konserwacje blachy:) Nie malowany bo Meg lakiernika odwiedzi w wakacje z racji modów więc malować się nie opłacało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma monitoringu na tym skrzyżowaniu, bo często jeżdżę na tym skrzyżowaniu.

 

Jeśli na 100% nie ma monitoringu to trudno, ale jakby co to warto sprawdzić. Czasem w Poznaniu nie widać a jest. Bywam w Poznaniu, studiowałem jakby co, więc coś tam liznąłem ulicy :-)

Jest inna opcja. Stajesz na skrzyżowaniu przez parę dni i obserwujesz. Najlepiej o tej samej porze. Jak z okolicy to jest szansa, że będzie tu kiedyś jechał np z pracy. Jak wypatrzysz to gaz i masz szanse na spotkanie. :)

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znowu nieszczęście <piwko>

Ciężarówka próbowała wymusić pierwszeństwo, ja zahamowałem, ale jadący za mną nie wyhamował. Fakt było ślisko i lało

W efekcie mam do robienia cały tył :)

Stłuczka zgłoszona czekam teraz na rzeczoznawcę. :)

dsc028481uqu.jpg

Oczywiście gość z ciężarówki nawet się nie zatrzymał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!