Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

o [cenzura] ale przejechałeś :) tysiąc to chyba będzie mało, żeby fuszery nie zrobili bo będzie lipa..

 

Na forum cenzuralnie się wysławiamy :) :(

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tym razem kolej na mnie, a właściwie sceniola starszego powożonego przez syna.

wyniosło go na łuku zjazdu z A1 do A4 i centrum Gliwic od strony Rybnika na węźle Sośnica.

thumb_hosting_zdjec_1354969973__przechwytywanie.jpg

Szkody niby niewielkie ale obity z tyłu i z przodu, progi i drzwi nienaruszone poza drobnym zarysowaniem lakieru na przednich. Nie obejdzie się bez wstawki na tylnym prawym narożniku, nowej lampie tylnej, zderzakach przód tył, prawym przednim błotniku, przednie i tylne nadkole plastikowe, prawa lampa i kierunkowskaz, prawa atrapa wlotu do chłodnicy. No i oczywiście malowanie tej strony po wymianach. Pod znakiem zapytania jest zawieszenie prawe przednie i prawa strona tylnej belki. To dopiero będzie po niedzieli wiadomo. Coś jeszcze skrzynia niedomaga, problemy z biegami, wchodzi 5 ale pod spodem nic nie cieknie, możliwe że tylko coś zakleszczone.

thumb_hosting_zdjec_1354970543__image_007.jpg thumb_hosting_zdjec_1354970467__image_008.jpg thumb_hosting_zdjec_1354970580__image_010.jpg thumb_hosting_zdjec_1354971265__image_021.jpg

thumb_hosting_zdjec_1354970665__08122012616.jpg thumb_hosting_zdjec_1354971041__08122012615_1024x768.jpg thumb_hosting_zdjec_1354970835__08122012613.jpg

Ciekawe ile będzie naprawa kosztowała, na razie laweciarz zażyczył sobie 400 zł za ściągnięcie auta do wskazanego blacharza. Niestety mini assistance do OC w Ergo Hestii tego nie obejmuje, tylko w przypadku kolizji 2 aut pokrywają transport.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laweciarz który pierwszy jest wyświetlany w necie Pomoc drogowa- Gliwice, http://pomocdrogowagliwice.pl/ po 30 minutach od wezwania na miejsce podjechał Focusem, by powiedzieć że nie przyjadą, a że już to trochę czasu od zdarzenia trwało, to służba autostradowa zabezpieczająca tyły, ściągnęła swojego laweciarza. No i transport ponad 50 km, z powodu remontów w Rybniku drogą okrężną przez Świerklany.

Znałem powiedzenie "Kto się żeni albo buduje tego się nie szanuje"

W sensie można dowolną cenę zażądać.

Do tego by trzeba jeszcze i tych po stłuczkach i wypadkach w newralgicznych miejscach dopisać.....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Myslę że warte uwagi. Może to nie moje auto tylko znajomego brata z okolicy ale spójrzcie sami co zostało z Megane I ph2 - młody przeżył, stan jest stabilny.

 

http://www.ostrow24.tv/galeria/6923-szok-22-latek-w-zmasakrowanym-aucie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w szpitalu w Cieszynie na obserwacji-wygląda że wszystko dobrze, troche poobijana od poduszki bo brak zapiętych pasów-i jeszcze miała na kolanach pizze która po wystarzale poduchy wypełniła całe wnętrze:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu (stłuczka miała miejsce 16-11-2012) też wrzucam fotki mojej Renówki. W feralny piątek wieczorem przy zjeździe z A4 w Szarowie (odcinek do Tarnowa nie był jeszcze otwarty) utworzył się jak co piątek korek. Dojechałem do niego spokojnie, stałem w nim już chwilę gdy nagle z tyłu dało się słyszeć huk a następnie zostałem mocno pchnięty do przodu. Okazało się że kierowca VW Transportera nei zauważył(?) korka i z rozpędem uderzył w Toyote, Toyota w Kangoo i Kangoo we mnie (ja już wyhamowałem przed kolejnym autem). Na szczęście nikomu nic się nie stało, Panowie policjanci po obejrzeniu auta pozwolili mi jechać dalej (niestety pozostali uczestnicy nie mieli tyle szczęścia) Co do uszkodzeń:

* pogięta klapa bagażnika

* pogięta podłoga bagażnika

* pęknięty zderzak

* przesunięta belka tylna (geometria już nie jest zachowana)

* pogięty cały tył (lewe tylne drzwi się nie domykają)

 

thumb_hosting_zdjec_1360877754__img_0044.jpg thumb_hosting_zdjec_1360877803__img_0045.jpg thumb_hosting_zdjec_1360877828__img_0060.jpg thumb_hosting_zdjec_1360877861__img_0048.jpg

Zdjęcia robione były przy zamkniętej klapie

 

Mimo że na początku nie wyglądało to źle, po dokładnych oględzinach zdecydowałem się nie naprawiać auta (na razie brat jeździ na miejscu) a sam kupiłem wymarzoną Megane II od kolegi z forum :)

 

Ubezpieczyciel sprawcy po oględzinach uznał szkodę całkowitą a wartość wraku na 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie mojej Megi z Mercedesem pewnej Pani w Lublinie. Po spolerowaniu widać tylko małe czarne miejsca i zderzak trzyma się mniej stabilniej gdyż popękały mocowania u spodu zderzaka,a mercedes jak widać.

post-47118-0-09296800-1361140689_thumb.jpgpost-47118-0-93724600-1361140697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!