Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowy zakup i problem z zawieszeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam sie do kupna megane II, egzemplarz który ogladalem ma do wymiany tylnie amortyzatory. Przy przejażdzce bujało nim troche na boki. Ile moze kosztowac ich wymiana i czy jest taka mozliwosc ze do wymiany bedzie cos jeszcze oprocz tego? Bo nie wiem teraz czy decydowac sie na zakup jezeli mialbym włozyc do niego cos jeszcze oprocz wymiany tych amorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Megane to nie Lanos. W renufkach zawieszenie jest bardziej komfortowe wiec może Ci się wydawać, że buja.

Co do amortyzatorów jeden kosztuje (dobrej jakości) ok 200 zł + wymiana, z 30-50 zł zależy od warsztatu. Jest duży temat o amortyzatorach - poczytaj!

Tylko skąd wiesz, że są do wymiany? Byłeś sprawdzić?

bedzie cos jeszcze oprocz tego?

Szklanej kuli tu nikt nie ma, poszła na urlop ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

 

Facet od ktorego kupuje od razu mi zaznaczyl jak pytalem o auto ze amortyzatory sa do wymiany i faktycznie mocno nim bujalo...

A co do tego czy cos jeszcze do wymiany to chodzilo mi czy zdarza czesto ze z amoprami siada cos jednoczesnie [jaklas czesc polaczona z nimi czy cos.]

dzieki bardzo za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosztuje to 50 zł i auto przechodzi ścieżkę diagnostyczną, bez komputera, ale sprawdzą wszystkie elementy zawieszenia, hamulce, amortyzatory i skład spalin.

Nikt Ci nie powie co trzeba zmienić, nie widząc auta. Jedź na jakąś stacje diagnostyczną, nie musi być ASO, Choć chyba tam byłoby najlepiej. Zadzwoń do ASO Renault w Zawierciu i zapytaj ile taka usługa kosztuje. Czasami lepiej wydać te parę stówek, a nie użerać się za chwile z samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.t4ska, a nie prościej i szybciej było by, jak byś poprostu zadzwonił do ASO i sie spytał o koszt?

A jakbyś czasem jeszcze zapytał, gdzie w Twojej okolicy jest ASO to tutaj podsyłam Ci link http://www.renault.pl/znajdz-dealera/index.jsp

Pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opony dobrze napomopowane?

Niby banal a roznica kolosalna. Cisnienie odpowiednie = trzymanie jak magnes :-) Mniejsze cisnienie = nosi auto, co szczegolnie da sie zauwazyc na rownych drogach na zachodzie na polskich autostradach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!