Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jaż kilka razy zaobserwowałem ten komunikat ale nie bardzo wiem co on oznacza,dodam tylko że auto jest z holandi a język to oczywiście flamandzki.Narazie nie zauważyłem żeby coś nie tak działo się z samochodem ale pewnie coś jest nie tak skoro coś pokazuje.Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc.Komunikat ten to coś w rodzaju STUURKOLOM VRIJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam posiadam megane 2 z 2003 roku. Mój problem dotyczy chwilowego zapalania się kontrolki service z komunikatem "stuurkolom vrij" na zgaszonym silniku dodam ze megane jest z holandii pojawia się to na chwile i znika.. miałem już tak kilka razy proszę o pomoc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz samochód pod CLIPA i odczytaj błędy. Komunikat chyba mówi, że nie blokuje kierownicy (holenderski dziwnie tłumacz przetłumaczył). Czy po tym komunikacie kierownica jest zablokowana?

Najlepiej jednak to podłącz pod CLIPA, najpierw zmień język na angielski i przy okazji odczytaj błędy, ale wg mnie to będzie problem z blokadą kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!

Dnia 18.06.2017 o 18:06, JakoTakoToIdzie napisał:

Fakt na postoju nie blokuje mi kierownicy. Zbadam sprawę CLIPEM

I co wyszło na CLIPIE? Pamiętasz jeszcze? Mam taki sam komunikat ale auto nie odpala. Tylko słychać pykanie z

przepustnicy i za chwilę włącza się ten komunikat i service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 03:32, JakoTakoToIdzie napisał:

Witam posiadam megane 2 z 2003 roku. Mój problem dotyczy chwilowego zapalania się kontrolki service z komunikatem "stuurkolom vrij" na zgaszonym silniku dodam ze megane jest z holandii pojawia się to na chwile i znika.. miałem już tak kilka razy proszę o pomoc ...

Czy przypadkiem nie pali się kontrolka od poduszek? W tych rocznikach nie blokuje kolumny po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi jak jest problem z poduszkami - ale może to być błędny kierunek diagnostyki. Bez np.: Clip się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!