Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy,

wiem już co potrzeba z powyższych postów, a co z adaptacją do samochodu?

powyżej kolega napisał że jeśli radio będzie z innej megi (a nie nowe) to nie zadziała. ja megi III będę miał od poniedziałku. dotychczas jeździłem II i tu był tylko kod do radia i można było swobodnie przekładać

czy ktoś to zrobił już do końca? części kupowalbym chętnie w allegro wiec na pewno nie będą nowe. czy da się to zrobić?

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniałem cały komplet ze zwykłego radio z BT na radio z wyświetlaczem od Navi. Wklepałem tylko KOD i poszło.

 

Jak chcesz to mam na sprzedaż moje poprzednie radio z BT (plus kod do radia) do tego mozaikowy wyświetlacz + pilot przy kierownicy (musisz wymienić aby mieć guzik od wybierania głosowego). Wszystko z jednego kompletu, wiec będzie działać w 100 procentach. Cena na PW. Musisz załatwić sobie tlko mikrofon- można użyć każdego mikrofonu pojemnościowego. Jak jesteś z okolić WLPK to montaż gratis.

 

 

RADIO SPRZEDANE.

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest w obudowie mikrofonu, do mikrofonu idą 3 kable masa plus i sygnał, miałem rozebraną obudowę od mikrofonu i tam wsio siedzi ( łacznie z pr do regulacji czułośći )

Mikrofon jest sprzedawany jako całość dlatego nie ma nic na schematach.

Przerabiałem ten temat i sam mikrofon pojemnościowy nic nie da musi być wzmacniacz, łatwo to sprawdzic podłącz zwykły mikrfon do złacza radia albo po prawej stronie jak zaczyna się słupek a konczy kokpit jest złączka kablia mikrofonu

 

Dodano: 14 sie 2012 - 07:47

 

Myślę iż nie powinno być problemu wiązka kabli ( jak nie będzie ), manetka przy kierownicy i ewentualny flash licznika jak nie będzie widział radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponownie zadam pytanie ponieważ nie dostałem odpowiedzi.

Mam wbudowaną nawigację, radio bez bluetooth. Chcę wymienić radio na takie z bluetooth.

Czy wystarczy wymiana samego radia, czy równiez muszę wymienic wyświetlacz?

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponownie zadam pytanie ponieważ nie dostałem odpowiedzi.

Mam wbudowaną nawigację, radio bez bluetooth. Chcę wymienić radio na takie z bluetooth.

Czy wystarczy wymiana samego radia, czy równiez muszę wymienic wyświetlacz?

Proszę o odpowiedź.

Jak wymienisz radio na takie z BT to działać będzie, ale wyświetlacz jest inny, bo mozaikowy a w zwykłych radiach masz wyświetlacz segmentowy no i pilot przy kierownicy ma więcej funkcji. U mnie jest wszystko dostępne z jednego mojego własnego autka w komplecie kodem do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej nie mam zwykłego wyświetlacza tylko duży od nawigacji. W dalszym ciągu nie mam pewności czy nadaje się on do radia z BT. Jeśli nie to znaczy, że istnieją cztery rodzaje wyświetlaczy:

1 mały do radia bez BT

2 mały do radia z BT

3 duży (nawi)do radia bez BT - ten właśnie mam

4 duży (nawi) radio z BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!