Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ceny przegladów w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Co do czynności wykonywanych na tym przeglądzie dane są w książce przeglądowej :P

Ten przelicznik z ich strony można sobie wsadzić nie powiem gdzie :-P wszystko zależy od indywidualnego podejścia serwisu, ja w lutym zapłaciłem za całość brutto 890 zł w tym było:

1.robocizna netto:

- obsługa techniczna 250 zł

2. części netto:

- olej (5 litrów ELF EVOLUTION SXR 5w40) 185 zł (5% rabat)

- filtr oleju 35 zł (5% rabat)

- filtr przeciwpyłkowy 78 zł (5% rabat)

3. dodatkowo netto:

- odgrzybienie klimy 70 zł (10% rabat)

- czyszczenie hamulcy tył 15 zł

- pióra wycieraczek przód 104 zł (25% rabat)

+ 23% VAT

więc jak widać ceny do zaakceptowania jak na serwis po co szukać zamienników :P no i na wszystko był jakiś rabat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRM, czemu ma to porównanie służyć :P :P :P Jak masz auto na gwarancji to musisz niestety u nich serwisować. Inaczej pożegnasz się z gwarancją jak zrobisz przegląd poza ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavvel umawiając się na przegląd cena była ustalona na ok 700 zł doszły mi jeszcze czynności poza przeglądowe (wycieraczki, klima, hamulce) poza wycieraczkami na które wiedziałem ze będzie 25% rabatu resztę zniżek zastosowali sami z siebie :P dodam, że dość długo czekałem bo sprawdzali mi jeszcze alarm może to i przez to chcieli jakoś wynagrodzić :P

FRM napiszę że te dane wziąłeś z sufitu albo dla Twingo lub Twojego Scenika I bo dla mojej Megi III dane ze strony Ranault to:

- obsługa techniczna 295 zł

- dezynfekcja klimatyzacji 167 zł

- filtr kabiny (przeciwpyłkowy) 155 zł

- oleju i filtra oleju nie ma

- wcześniej za wycieraczki na przód było 200 zł i rzeczywiście na początek taką cenę mi podali ale ugadałem się z doradcą serwisowym żebym poczekał, że będą mieli tańsze no i mieli

Chodziło mi tylko aby pokazać, że w moim przypadku ASO nie okazało się takie straszne i zostałem pozytywnie zaskoczony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy

tyle zapłaciłbyś u mnie
w pierwszym poście trzeba było dopisać, że "u mnie w warsztacie" :P ale teraz rozumiem, że masz własny warsztat, a dla ciebie ASO jest bee więc stad od razu negatyw :P poza tym post był o przeglądzie w ASO i na taki temat się wypowiedziałem :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie. Czy ktoś już zaliczył przegląd na 60 tysięcy??

Mi zostało jakieś 3 tys.

Moje auto jest po gwarancji, ale już parę razy się naciąłem na warsztaty osiedlowe poprzednim autkiem i wolę jechać do ASO. Ktoś mnie poratuje jaki może być cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!