Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Woda w plastikowej kieszeni drzwi Megane 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem w ASO FSO rozmawiałem o tym problemie. Many powiedział że "ktoś musiał rozbierać drzwi i źle poskładał ble ble ble, ale folia oczywiście jest do kupienia" lecz odradził mi to bo mówił że sprowadzenie jej około 400 złotych tyle co tapicerka drzwi i polecił kupić grubą folię, rozebrać tapicerkę, przymocować folię na czarna 1mm taśmę dwustronna:)|

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też taki problem z lewymi drzwiami. Muszę temat rozeznać, gdyż problem ( chyba?) się pojawił po wymianie drzwi z AC (lekkie wgniecenie na parkingu) w srewisie. Spróbuję sie do nich zwrócić z tą sprawą w charakterze reklamacji. Zobaczymy jaki bedzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trochę ode mnie Na zdjęciach brzydko wygląda to uszczelnienia ale na żywo elegancko. Szczelinki zaklejone klejem z pistoletu na gorąco, sam glosnik zalany do okoła klejem przyklejony i przykręcony. Folia poszła do poprawki bo głośnik musi "Oddychać"

ALBUM http://malykubek.fotosik.pl/albumy/712362.html

c18f5cd10e87a4afmed.jpg

1b3440f5152a7c1fmed.jpg

dba94f8d4ed80752med.jpg

808a217a9da00210med.jpg

cb12f2036426ead1med.jpg

80df6fc724758d9amed.jpg

e761848db79fb524med.jpg

309c0c68c8f558d4med.jpg

 

[ Dodano: 2009-12-02, 18:16 ]

I nie przecieka już:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Silikon za bardzo się nie nadaje do uszczelnienia blach. Może powodować korozje. Można uszczelnić uszczelniaczem dekarskim szczeliny po zdemontowaniu lusterka. Ja tak zrobiłem tylko zamiast uszczelniacza zastosowałem "mastik" uszczelniacz jaki stosuje się przy naprawie kabli. I mam spokój. Najpierw myślałem że leci od klimy a tam sucho, potem sprawdziłem odpływy i jeden miałem zapchany. I na końcu uszczelniłem nieszczęsne otwory przy lusterku. I teraz już mi się nie przelewa woda przez uszczelkę w drzwiach do środka auta, a miałem jej około 4 litrów po stronie pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich ! Pada i pada. Mam problem z wodą w która pojawia się od dołu w prawej plastikowej kieszenie drzwi prawych (tych od strony pasażera) Czytałem na forum, że to problem uszczelnienia głośnika lub brak foli (której u mnie nigdy nie było) - niestety próbowałem uszczelnić wskazane przez forumowiczów miejsca i nic - nadal woda leci - czy ktoś może mi pomóc bo już nie mam pomysłu a od początku wydawało mi się że pomysł z uszczelnieniem głośnika jest zły bo u mnie woda pojawia od spodu (dna) kieszeni

Proszę o pomoc

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :applause:

i już doszedłem skąd się wzieła owa woda :) jednak jest problem, ponieważ woda przecieka przez spaw w górnej wewnętrznej częsci drzwi <spaw orginalny na górnej ramce okna) dokładnie nad wodą w kieszeni (łatwiej znaleźć). Problem polega na tym że nie wiem jak uszczelnić owe miejsce <ok>

jakieś sugestie??

RelaX

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :applause:

i już doszedłem skąd się wzieła owa woda :) jednak jest problem, ponieważ woda przecieka przez spaw w górnej wewnętrznej częsci drzwi <spaw orginalny na górnej ramce okna) dokładnie nad wodą w kieszeni (łatwiej znaleźć). Problem polega na tym że nie wiem jak uszczelnić owe miejsce <ok>

jakieś sugestie??

RelaX

 

 

Mógłbyś zaznaczyć na fotografii, które miejsce masz na myśli

[u mnie pada deszcz i przed chwilą byłem sprawdzić - wymontowałem lampkę z drzwi i nie ma tam wody - woda leje się tak jakby w dnie kieszeni była (miej więcej na środku) maleńka dziurka]

 

 

Swoją drogą to dziwne, że drzwi nie mają żadnego odpływu wody (nie przyglądałem się dokładnie ale chyba nie ma żadnej dziurki na spodzie drzwi - w poprzedniej mojej Megane 1 - w drzwiach na spodzie były dziurki)

post-33982-0-65385600-1311362195_thumb.jpg

Edytowane przez calderaseven
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!