Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę scenica


pawels

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Możecie powiedzieć coś o tym scenicu

http://allegro.pl/renault-scenic-1-9dci-116km-xenon-skora-full-i1892100668.html

 

zdjęcia komory silnika sprzedający ma mi przesłać.

VINu przez telefon nie chciał podać ;)

 

A może jest ktoś z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego i mógłby podjechać zerknąć na scenica :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym opisie namieszane

Auto z Belgii- a na francuskich blachach. Poza tym chyba w Belgii jest wymagana gaśnica w zasięgu ręki kierowcy, czego tu nie widać.

Zazwyczaj widać ją na fotkach po prawej stronie kanału środkowego. No ale mniejsza z tym. Mogli zdemontować gdzieś po drodze.

Bogate wyposażenie- a gdzie tempomat, czujnik cofania i ESP???

Prócz tego fotki można tylko poglądowo traktować, bo niewiele widać szczegółów, poza rysą na dole przedniego zderzaka przed lewym kołem i lampami tylnymi nie z tego samego kompletu. Jedna biała, jedna różowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaski ne robi z tym VIN, jak podeśle zdjęcia silnika to ścignij go że chcesz sprawdzić c jest w systemie o tym samochodzie a jak nie poda to odpuść sobie, znaczyłoby ze coś namieszane.

 

Na moje oko wygląda dobrze, ale... Sprzedający ma problemy ortografią niestety i znajomoscią wyposażenia ;) Szyby otwierane z pilota :) dywaniki tak ale chyba tylko pod nogi kierowcy (chyba że chodzi o wykładzinę podłogową), 116KM? trochę dziwnie, przebiez moim zdaniem woła o pomste do nieba i tu może być problem z niepodawaniem VIN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmowy telefonicznej powiedział, ze przez telefon nie poda VINu ze względów bezpieczeństwa - nie chce żeby później inny samochód jeździł z tymi samymi numerami :) , a jak przyjadę to mogę sobie VIN spisać i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmowy telefonicznej powiedział, ze przez telefon nie poda VINu ze względów bezpieczeństwa

Faktycznie bardzo "sensowne" wytłumaczenie, :) szczególnie, że w tych modelach VIN jest widoczny w okienku przedniej szyby, bez jego szukania na karoserii i dostępny dla każdego "szwędacza parkingowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!