Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI Z LEKKICH STOPÓW


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

megfan, czytaj uważnie co jest w linku, który sam podałeś:

Reasumując: Im większe ET - tym głębiej felga schowana w nadkolu pojazdu.

Z dystansami to już nie taka prosta sprawa, jak kupisz 10mm to może się okazać, że felga zawiśnie tylko na śrubach. Do Megany dobry dystans musi mieć co najmniej 20mm, bo wtedy jest możliwość kupienia dystansu z kołnierzem na felgę. Nie radzę montować felgi na samych śrubach, gdyż grozi to ich ścinaniem (całe auto wisi wtedy na śrubach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taaaa.... sorry :-) nie wiem czemu w kółko odnoszę do osi symetrii felgi, a przecież oś symetrii felgi jest zawsze taka sama bez względu na odsadzenie... <ok>

 

w takim razie nie potrzebuję dystansów, to by było konieczne w odwrotnym przypadku, gdy ET większe niż oryginalne.... to git, zawsze więcej kasy zostanie :-) mam nadzieje, że 1 cm więcej na zewnątrz nie zaszkodzi. tyle, ze na pewno lakier za nadkolami jest bardziej narażony na uderzenia kamieni spod kół, a chlapaczy to chyba nie ma do meganki.

 

swoją drogą z reguły większy rozstaw kół daje tylko lepsze efekty: trzymanie się auta na drodze, o wiele lepiej wygląda. czemu wiec producenci stosują często koła "wciśnięte" pod nadwozie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
veinte, sklepy mamy na chwile obecną dwa, które dają nam zniżki kwestia kontaktu i rozmowy

A ktore to sklepy? Jakis namiar na www dostane? Czy jakies promocje wystepuja typu felgii z oponami a do tego gratis sruby, wywazenie, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawalony praca jestem i nie widze juz co jest na monitorze :shock:

Dzieki, mam teraz pytanie bo widze ze niektorzy wspominaja tutaj o ET miedzy 35-49, wiec ktore jest prawidlowe i najbardziej optymalne dla Megane? A, i jaka szerokosc felgii powinna byc aby nie wystawala mi poza opone 205/55 R16? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!