Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI Z LEKKICH STOPÓW


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie a mianowicie mam teraz na mojej megi II orginalne felgi 16" i chce teraz zmienić na orginalne 17" i teraz pytanie czy po założeniu tych 17-tek zmniejszą się troszke te szpary między nadkolem a kołem?Oponki będą 205/50 a zawieszenie jest standard.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem pare tygodni temu, ale nie zdążylem jeszcze zdjec zrobic. Pojawia sie na dniach. A zakup: jakies felgi ;) 16x7, 4x100 ET 38 odpowiednio dobrane do kolorystyki auta ;) Ale z powodu braku czasu, musialem wybor zawezic do jednego sklepu na Dolnym Slasku! Ale tak to jest jak sie bywa ciagle w czasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Obecnie posiadam oryginalne 17' felgi a koła 205/50/17. Ładnie się prezentują, ale komfort jazdy nie jest dobry. Zamierzam zmienić je na 16' a opony 195/60/16. Zależy mi na większym profilu opony aby zawieszenie tak nie cierpiało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Zadam być może głupie pytanie ale czy alufelga może nachodzić na piastę tylko pierścieniem centrującym?

Kupiłem nowe felgi w dobrej cenie i przy zakładaniu kół na piastę okazało się, że nachodzą one na piastę tylko powierzchnią pierścienia centrującego (jakieś 3 do 5 mm) gdyż już dolegają powierzchnią przylegającą do tarczy i nie chcą wejść głębiej. Czy jest to normalne i czy nic się nie stanie z powodu bardzo płytkiego oparcia felgi na piaście?

 

Pozdrawiam i proszę o radę.

[kolega wybrał odpowiedni dział ale nie chciało się już dopisać do istniejącego tematu o alufelgach a przecież pytanie tego dotyczy :mrgreen: ] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam sie na zakupem pewnych felg( link poniżej) a ponieważ nie znam sie za bardzo na tym licze na Waszą pomoc.Będą pasować czy bede musial zakupic pierscienie centrujace lub cos w tym stylu?

 

http://moto.allegro.pl/item1156734124_komp...polerowane.html

[kolego na forum jest regulamin który dokładnie określa gdzie należy pisać tematy i w jakim przypadku, jest w tym dziale już temat o alusach i w nim należało napisać ten post, może bym cię nie karał ale dziś napłodziłeś już drugi post o tych samych felgach ale w innym dziale poczytaj regulamin :mrgreen: ] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 40 będzie ok, 4x100 ok, ale otwór musi być 60,1 a nie 72 - także pierścienie centrujące trzeba będzie dokupić. Poza tym felga będzie szersza a i 17" to dość sporo, przy tych oponach (profil 45) będzie raczej mało komfortowo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego w pełni świadom no ale coś za coś:mrgreen:

Felgi zakupione teraz pytanie na temat tego otworu centrującego w feldze,na aukcji jest podane 72mm a na allegro w aukcji na której są dostępne wszystkie rozmiary jest albo 71,6mm albo 72,6mm i nie wiem co z tym fantem zrobić może ktoś pomoże:)

 

http://allegro.pl/item1130223767_pierscien...e_rozmiary.html

 

Z tego co mi sie wydaje wchodzi w gre numer 93 i 106...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!