Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grand Scenic III po kolizji - czy warto?


qorzen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem dość ciekawy okaz z autentycznym przebiegiem ok 40 tys km, niestety po małej kolizji. Autko do oglądniecia w Nowym Sączu:

http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-okazja-1-5-dci-2009-2010-C23269305.html

Problemem jest to, że wcześniej wyglądał tak jak na załączonych przeze mnie zdjęciach. Myślicie że warto? Martwi mnie trochę wgnieciony próg (został wymieniony?), oraz możliwość korozji na naprawianych elementach... Co uważacie?

Pozdrawiam.

post-8800-0-41712800-1334855471_thumb.jpg

post-8800-0-12766900-1334855462_thumb.jpg

post-8800-0-02190200-1334855497_thumb.jpg

post-8800-0-68405100-1334855486_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próg to mały pikuś, bardziej martwiłbym się słupkiem środkowym. Czy nie został przesunięty. A ze zdjęcia wynika że coś było robione ze słupkiem, bo na dachu też widać ingerencję blacharza. A kurtyn to zapewne już auto nie posiada.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze podnieśli go wózkiem widłowym, a wiec podłoga naruszona i pewnie brak poduszek powietrznych.

a co ma podnoszenie wózkiem widłowym do podłogi?

Tam się nie bawią w chuchanie na uszkodzone auto. Łapią widłakiem, wrzucają na lawetę i do Polski. Auto po wystrzale poduszek nie odpalało, więc innego sposobu pewnie nie było, zeby na lawetę wsadzić.

Słupek z prawej strony na pewno był ruszony, bo kurtyny i boczne poduszki strzeliły.

Tak czy siak, wolałbym kupić takie auto, do którego dołączona jest dokumentacja sprzed naprawy, niż bezwypadkową perełkę, zespawaną z dwóch aut. Drzwi i błotniki to nie problem. Założę się, że jak zajrzysz pod maskę to bedzie jeszcze pachnieć nowością. Jak szukasz "trójki" to można wziąc pod uwagę, albo poszukać na własną rękę pukniętego i zrobić we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, wolałbym kupić takie auto, do którego dołączona jest dokumentacja sprzed naprawy, niż bezwypadkową perełkę, zespawaną z dwóch aut.

Z tym się zgadzam w 100%. Moje wątpliwości dotyczą tylko jaości naprawy, nie wiem czy po pierwszej zimie nie pojawią się niespodzianki.. Drugą rzeczą jest wystrzelona kurtyna - czy jest możliwość sprawdzenia czy została wymieniona? Wiem że bez większego problemu można kupić emulator który oszuka komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wątpliwości dotyczą tylko jaości naprawy, nie wiem czy po pierwszej zimie nie pojawią się niespodzianki.

skoro masz wątpliwości, to tak jak wyżej napisałem:

poszukać na własną rękę pukniętego i zrobić we własnym zakresie.

W takim przypadku będziesz miał wiecej pewności jak to zostało zrobione.

 

Drugą rzeczą jest wystrzelona kurtyna - czy jest możliwość sprawdzenia czy została wymieniona?

Musiałbyś zajrzeć pod podsufitkę, albo do tylnego słupka, bo pewnie tam jest mocowanie naboju kurtyny. Aha, przy wystrzale podsufitka się łamie i odkształca, więc też powinna być wymieniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!