Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Już nigdy nie dam się nabrać na żarówki +50% lub +100%!


AbramK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o żarówki tzw. długowieczne to kupiłem do świateł mijania H7 firmy Bosch z serii Long Life, jedna właśnie mi się przepaliła po 15 tyś. km.

Nie wiem jak to się ma to zwykłych żarówek, dużo czy mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam ci żarówki H7 XENON BLUE - RAINBOW włoskie do kupienia w sieci TESCO za 39 99 zł.

Świetny efekt pięknie swiecą na niebiesko + efekt tęczy - CUDO, świetna widocznośc w nocy a w deszczu to nie ma porównanaia do zwykłych czy PHILIPSA NightGuard.

Filipsy są za drogie i słabe.

 

W teście Auto Bilda 1 miejsce - zostawiły w tyle FILIPSY i HELLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić http://www.allegro.pl/item384342935_zarowk...e_warszawa.html

Sprawdzone w różnych warunkach - osobiście (w nocy / mokra w nocy / mgła). :)

Nigdy nie polecę pseudo ksenonów i świecących na niebiesko do jazdy w nocy w deszczu/po deszczu - nic nie widać :) Ksenon to ksenon i nic go nie zastąpi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos lepsze to w Twoim przekonaniu i w Twoich chorych, wymyślonych testach.

 

wasil - w 100 % Nightguide (wilos - nauczmy się pisać nazwy takie jak się naprawdę nazywają - Nigthguide a nie guard jakiś). To jest różnica 40 czy 30 zł, a w rzeczywistości różnica jest na korzyść Philipsów oczywiście. Nie słuchaj pseudo wilosa, bo jakbyś popatrzył na forum ten koleś ma kilkanaście postów na forum, które nic nie wnoszą. Posłuchaj starych wyg - Ci co pisali wcześniej - oni wiedzą lepiej, bo przetestowali kilka takich zestawików. Pseudo ksenonów NIGDY nie kupuj - nie dość, że widoczność porażkowa to jeszcze będziesz raził ludzi z naprzeciwka. Kup coś sprawdzonego, za co wiesz, że wydasz dobrze pieniądze. Philips to firma ogólnoświatowa, znana ze swojej marki przez niejednego człowieka - to chyba o czymś świadczy, że miliony ludzi wybierają jednak markowe rzeczy, a nie szajskie podróbki. Podróbki to wiesz... W każdej dziedzinie życia są porażkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić za Filipsy 80 zł jak mozna mieć lepsze

Próbowałem jeździć na tej imitacji żarówek z hipermarketu, wykonywanej przez takie małe żółte rączki. No nie powiem, świeciło to, byłem nawet widoczny na drodze, niestety ja niewiele widziałem, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Zastanawiałem się nawet nad zabudową przekaźników do świateł. Na szczęście żywotność tego ustrojstwa jest raptem na kilka miesięcy. Kupiłem jeszcze raz takie tanie, a nawet tańsze niż proponuje kol. vilos, by nie mieć reflektora z przepaloną żarówką i szybko zamówiłem PHILIPSY NIGHTGUIDE ( te z linku Prezesa) Nadeszły, pozakładałem i...... teraz wiem że Renia ma reflektory z przodu i to niezależnie od pogody. Mało tego, wiązka światła jest skupiona i równa. (w tych tańszych w marketach proszę popatrzeć na ustawienie żarnika względem osi podłużnej żarówki, mało kiedy można wybrać komplet gdzie są wycentrowane i identyczne. A ma to znaczenie czy żarnik jest w ogniskowej odbłyśnika) Tak więc widzę przed siebie i nie jestem informowany mrugnięciem, że oślepiam jadących z przeciwka. I ostatnia IMHO bardzo ważna rzecz, kolor świateł jest normalny a nie trupio-blado-niebieski. Mnie nie pasują takie odpustowo- jarmarczne ksenony za 40 PLN komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!