Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rocznik 2007/2008 prośba o rzeczową ocenę


Faustus

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że samochód podczas oględzin miał inne tablice rejestracyjne - jakiego kraju nie wiem. No i odklejone badziewne listewki z okolicy reflektorów przednich i tylnych. Moja wina: nie sprawdziłem czy druga karta jest sprawna. Auto było odpalane na tej łatanej.

A że Radom jest zagłębiem handlowym to wiem, tylko nie miałem pojęcia o tej "bezwypadkowości" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w tym ,że nie widać rzeczywistych wycieków ,pkt. ewentualnych sprawdzeń pod kątem potencjalnej awarii.

Typowy zabieg do zamydlenia rzeczywistego obrazu

Edytowane przez pabik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę się nie zgodzić

A ja pozwolę się nie zgodzić z tobą.

Wiele osób na forum jak i nie tylko miało problemy po myciu silnika.

Może akurat dobrze trafiłeś i niech ci będzie na zdrowie.

Tutaj zgadzam się z wypowiedzią kol. pabik.

Najprostszy sposób aby coś ukryć to zrobić mycie.

W innym kraju może by mnie to nie zdziwiło ale w PL zapala się czerwona lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzisz, że być może było to związane z nieumiejętnym umyciem silnika? nie każdemu się chce pakować elektronikę do worka, stąd późniejsze problemy.

oczywiście nie tłumaczy to chęci zatajenia mankamentów, ja jednak nie znam nikogo, komu umyty silnik przeszkadzałby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swojego samopoczucia umyć możesz swoją komorę.Lub w celu diagnozy potencjalnego wycieku kiedy cała juz jest zalana :)

Ale przed sprzedażą ?

Poza dobrym samopoczuciem nie ma uzasadnienia dla mycia komory.Zdrowszy nie będzie :)

Edytowane przez pabik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renówkowa elektronika

Nie tylko. Każda elektronika, zwłaszcza współczesna, w każdym jednym aucie.

poza tym miło jest dłubać przy czystym

Już widzę jak dłubiesz przy aucie a tu klient stoi i kupuje od ciebie.

Przestań z tą bezsensowną paplaniną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza dobrym samopoczuciem nie ma uzasadnienia dla mycia komory.Zdrowszy nie będzie

Ale będzie czyściejszy. Osobiście też lubię jak jest czysto pod maską. Nie żeby co kilka dni karcherem wszystko myć ale raz na miesiąc, przetarcie dostępnych miejsc przynajmniej wilgotną ścierą nie zaszkodzi. Alufelgi od środka też lubię mieć czyste. Procentuje to jesienią, jak zamieniam na zimówki i letnie przed odstawieniem myję tylko z brudu nazbieranego przez tydzień- dwa tygodnie, a nie z całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!