Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

hm, mi się nie wydaje, żeby się bardzo miał różnic w używaniu od tego w 3ce

Megane III ma podłokietnik ale to raczej zabawkowy, ręki na nim nie polożysz wygodnie. Minimalnie lepiej jest w wersji z automatycznym ręcznym, choć do idealnego podłokietnika sporo brakuje patrząc na konkurencję np. Octavia czy Golf (wysowany, regulowany podłokietnik). Megane IV ma środkowy tunel jak w klasie średniej. Wygląda ciekawie, oby nie skrzypiało nic...

thumb_hosting_zdjec_1442717613__2016-renault-megane-iv-16-850x567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na 2 kubki jest pod zasuwaną roletką - na powyższym zdjęciu widać.

 

PS.

Przymierzałem się do Kadjara - bez rewelacji, wnętrze typowo niemieckie z wyglądu, rozczarowuje, ale miejsca sporo. Za to Espace rewelacja, będzie hit :)

 

Dodano: 25 wrz 2015 - 10:06

Nowy Scenic już się testuje: << Scenic IV >> ...pomniejszony Espace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie według wszystkich trendów Kadjar jest naturalnym następcą scenica (formuła minivana na rynku się chyba przejadła - wystarczy zobaczyć statystyki). Dla grand scenica zrobią jakiegoś ala kadjar +2. Ale obym się mylił;)

Nowy Scenic już się testuje: << Scenic IV >> ...pomniejszony Espace ;)

 

Dodano: 02 paź 2015 - 20:10

Ciekawe jak będzie wyglądać konsola środkowa w podstawowej wersji i średniej. Chodzi o ekran centralny LCD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii, najbardziej drażniło mnie od 10 lat w Renówkach w tym Meganie III (wprowadozny 2008 !) to że radio fabyczne wyglądało niczym z fiata 126p Safari z lat 80 tych, włożone prymitywnie w konsolę. Radia fabryczne Fordów to była piękna sztuka przy Renówkach. Na szczęście Clio IV tego nie dostało i pewnie dzięki innowacji poprzez mody na dotykowe ekrany zrezygnowano z radia typu Safari :)

 

Co do Megana IV pozostaje podejrzewać że radio będzie w takim stylu jak w Kadjarze w wersjach Life i Zen (w końcu ładne radio).

 

thumb_hosting_zdjec_1443816739__txt_renault-kadjar-tce-130-life-2015-beige-essai-23.jpg

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!