Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie według wszystkich trendów Kadjar jest naturalnym następcą scenica (formuła minivana na rynku się chyba przejadła - wystarczy zobaczyć statystyki). Dla grand scenica zrobią jakiegoś ala kadjar +2. Ale obym się mylił;)

 

A może Kadjar to następca Koleosa ? Myślę że to bardziej sensowna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdjęć HD + film + szkice << MEGANE IV >>

Fajnie świecą lampy z tyłu, ogólnie całkiem nieźle chociaż po szkicach widać, że były ciekawsze koncepcje. Niestety nadal jakość montażu średnia - mam nadzieję, że tylko w serii przedprodukcyjnej :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie ją miał to przetłoczenia nie będą mu przeszkadzały :)

Odnośnie Senica IV to premeria w przyszłym roku w Genewie LINK

Renault uruchomiło platformę CMF (wspólnie z Nissanem) więc w najbliższym czasie szykuje się wysyp nowych modeli. Z tego co gdzieś czytałem do 2020 ma powstać 14 modeli (3 Nissana i 11 Renault).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już ponoć oficjalne informacje odnośnie palety silnikowej:

 

W temacie jednostek napędowych Renault prezentuje możliwość wyboru jednego z sześciu silników: trzech benzynowych z rodziny TCe (o mocach 100 KM, 130 KM i 205 KM) i trzech wysokoprężnych dCi (90 KM, 110 KM i 130 KM). Najmocniejszy benzyniak w ofercie jest przeznaczony dla usportowionej odmiany GT. Napęd na koła w nowym Megane, trafiać będzie poprzez 6-biegowe przekładnie manualne, a w przypadku mocniejszych diesli i benzyniaków przez 6- i 7-biegowe skrzynie EDC - za odpowiednią dopłatą.

TCe 100 KM to prawdopodobnie wzmocniony 0.9 TCe z 90 KM na 100 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 może być np tylko do wersji GT, wiec skok może mieć sens. Co innego że na fejsie renault póki co nie wypowiada się czy GT HB będzie dostępny w Polsce. Oczywiście szczegóły będą w późniejszym terminie. Ja się na GT już napaliłem, wiec jak nie będzie go w Polsce to będę chlipał w poduszkę :)

 

EDIT: ups, dopiero teraz doczytałem, że tam wyżej jest info że 205 zarezerwowany jest właśnie dla GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!