Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przykład chciałbym wybrać obecnie najmocniejszą wersję silnikową (oprócz GT) czyli 1.2 TCe 130 KM ale bez tego cholernego tabletu i to jest niestety niemożliwe :-(

 

Tablet 8,7" wygląda nowocześnie, i na obecną chwilę to jest mistrzostwo w klasie kompaktowej jak i średniej. Można kupić TCe 130 bez tabletu w wersji ZEN, aczkolwiek to już odpowiednik Megana III Generation jeśli chodzi o jakość wykończenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sprzeczać się o głupoty gdzie jest potrzebna bardziej moc, czy w mieście czy na trasie, ja uważam że zarówno w trasie jak i w mieście warto mieć mocniejszy samochód ale mniejsza z tym to mam do Was pytanie, czy tempomat w megane IV można ustawić Max na 140? Wiem że aktywny tempomat Max na 140 , tak samo jest w espace, widziałem to na testach z autocentrum, więc pewnie tyczy się to wszystkich renault z rlink 2. Ale czy zwykły tempomat również ma to ograniczenie?

 

Ps. Zachar z autocentrum wrzucił ostatnio test megane gt, dość obszerny, także polecam niezdecydowanym obejrzenie: )

 

Ktoś zna odp na moje pytanie?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez swirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Panowie, czy Megane IV w wersji Bose jest lepiej wyciszone od wersji Intens ? Może wersje Bose mają lepsze wyciszenie wnętrza na rzecz audio Bose ?
Nie liczyłbym na to.

A jednak... Pracownik salonu poinformował mnie wyczerpująco, iż wersja Bose ma dodatkowo wyciszone drzwi i nie tylko pod zestaw Bose... Jest różnica w wyciszeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2 dni temu 1.6dci 130km KM bose odebrany, jest mega, nie żałuję:) mały car detailing z mojej strony

 

Dodano: 04 cze 2016 - 12:13

thumb_hosting_zdjec_1465034822__20160604_091029-1.jpg

 

Dodano: 04 cze 2016 - 12:15

thumb_hosting_zdjec_1465035280__20160604_091016-1.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny samochód, wyróżnia się wyjątkowo w tle nudnych VW.... Jak świecą światła LED w nocy ? Warto w nie zainwestować, mając na uwadze pole widzenia w stosunku do zwykłych reflektorów ?

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że widoczność jest dużo lepsza i jeżeli nie jeździ się tylko po oswietlonym centrum miasta to warto, wrzucę jakieś fotki jak wyjadę w nocy za miasto

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jeździłeś wcześniej, i jak oceniasz nowy model Megana do poprzedniego samochodu ? :) W lusterkach bocznych jest jakaś listwa LED kierunkowskazów ?

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, świetna Meganka ja podchodzę do zamiany swojej III na IV ale 1,2 Tce i mnie troszkę to przeraża co będzie z tym silnikiem za 6 lat co pójdzie pierwsze...

 

Kolega się pochwali jaka cenę wynegocjował, ile dali rabatu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsza jazda w nocy i powiem szczerze że jestem zaskoczony tymi ledami. O ile długo wahałem się czy warto dopłacić 4k to jak przejechałem się za miasto plus włączyłem światła drogowe to bajka. Widać również kawał pobocza, a robią takie wrażenie że wszyscy się patrzą co jedzie.

Cennikowo wyszło ok 107k, zszedłem do 99. Brałbym bez zastanowienia GT ale moje przebiegi rzędu 40k rocznie głównie autostradowe nie kalkulowały mi się zbytnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!