Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja bas/sopran w fabrycznym zestawie - aktualizacja radia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, sprawdzcie u siebie jaki jest zakres regulacji basu/sopranu w zestawie "Renault Multimedia System" z MIII ph2.

Na wyświetlaczu skala do +9, a można podkręcić max. do +5 - podejrzewam błąd w oprogramowaniu radia.

 

Tak wygląda:

post-29153-0-12110500-1333213069_thumb.jpg

Foto z postu Robgold-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam tydzień Megane TCE130 Bose Edition z tym radyjkiem i jest tak jak powyżej (skala 5). Poza tym po załączeniu radia ustawienia Bas/Sopran(mam obniżone basy na -3 i podniesione soprany na +5) "wchodzą" dopiero po zmianie głośności. nie wiem czemu tak się dzieje.Proszę o sprawdzenie w Waszych autkach. Proszę o informacje. Podzrawiam :lol:

 

P.s.Czy ktoś robił może upgrade softu tego radia. Ja znalazłem na stronach Renault coś takiego: Renault-270511-s2.42.zip. Jest tam plik .cab + instrukcja aktualizacji przez USB.

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to raczej upgrade do poprzedniej wersji radia z ph1. W naszych soft ma numer First_2.2.0.14 - sprawdź u siebie czy też masz tą wersję. Mam też prośbę, zerknij pod fotel pasażera i zobacz jak jest zamontowany subwoofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to raczej upgrade do poprzedniej wersji radia z ph1.. Mam też prośbę...

Raczej do nowego ph2, ale sprawdzę.Podobnie z subwooferem.ale to dopiero jutro -teraz jestem w pracy do 22 :)

 

Jakoś nie widzę pod fotelem pasażera tego głośnika :lol:

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według opisu podobno jest w podłodze po siedzeniem pasażera, ciekawe czy całkiem przykryty wykładziną.

 

Tak wygląda: http://imgs.segundamano.es/images/677/67772743143.jpg

Dopuszczam odstępstwo od zasad umieszczania fotek.

Mam nadzieję że link do fotki nie wygaśnie.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego chyba jest - zrobię fotkę i wrzucę

Proszę o sprawdzenie, czy zmienione ustawienia Bas/Sopran "wchodzą dopiero po zmianie poziomu głośności. U mnie tak jest, że po zapaleniu silnika audio załącza się na ustawieniach domyślnych.

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!