Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja bas/sopran w fabrycznym zestawie - aktualizacja radia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam napisze mi ktoś jak zmienić ustawienia w radiu, aby ustawić przygłaszanie się radia w zależności od szybkości. Radio bez bt, płaskie bez pokrętła, w instrukcji nic o tym nie ma

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Właśnie sprawdziłem możliwość aktualizacji firmware do wersji 3.1.0.7 w serwisie Wektor w Bielsku-B. Jest dostępny, a koszt upgrade to 60zł. Mam pytanie czy w innych serwisach ta "prosta" usługa też tyle kosztuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja otrzymałem z serwisu pliki do samodzielnej aktualizacji przez USB. Ale jest to wersja update_SWLD_3.1.0.27 (nie wiem do czego to pasuje). I niestety nie pasuje do mojego radia. Bardzo proszę jeszcze raz o sprawdzenie czy aktualizacja wersji First_3.0.0.24_Premium ma oznaczenie 3.1.0.7. Prosiłbym o pełną nazwę wyświetlanej wersji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zależało by mi na sprawdzeniu przez kogoś kto ma wersję Bose Edition. :)

 

Dodano: 14 maj 2016 - 11:10

Właśnie dostałem zapewnienie, że wersja update_SWLD_3.1.0.27 jest do mojego radyjka (sprawdzono po nr VIN). Problem w tym , że przy próbie aktualizacji (nośnik sformatowany na FAT32 i pliki do aktualizacji w katalogu gł) po włożeniu do USB mam komunikat "BŁĄD NOŚNIKA USB" i nie wiem co z tym fantem dalej począć. Czy może ktoś z Was aktualizował samodzielnie Firmware przez USB ?. Proszę o ew. sugestie w tym temacie.

Pozdrawiam

 

Dodano: 14 maj 2016 - 13:03

No cóż, skoro nikt nie jest zainteresowany - mówi się trudno. <_< Poeksperymentowałem i udało się (problem leżał w właściwym przygotowaniu nośnika). Upgrade przeszedł poprawnie. Teraz mam wersję First_3.1.0.27_Premium (a nie jak ktoś podawał 3.1.0.7). Po testach zauważyłem wyeliminowanie jednego z błędów o którym pisałem wcześniej (uruchomienie następuje z ustawieniami bas/sopran na "płasko" mimo że są inne ustawienia i dopiero po zmianie głośności w dół lub górę słychać jak zmienia się brzmienie - a teraz jest OK)

Na koniec jedna przykra uwaga.

Myślę, że takie coś nie przystoi na forum dawać. - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ted11, w poniższych tematach problem aktualizacji radia był wałkowany po wielokroć:

http://megane.com.pl/topic/64140-aktualizacja-oprogramowania-radia/

http://megane.com.pl/topic/58682-nie-dziala-dzojstik-na-telefonie/

Trzeba było poszukać, a nie biadolić, że nikt nie odpowiada.

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca logiczne. Logiczne jest to, że przyjmując chronologię rosnącą (a taka jest przyjęta sądząc po numeracji poprzednich wersji) 3.1.0.7 wydaje się być wersją nowszą od 3.1.0.27. I dlatego mając taką wątpliwość poprosiłem o sprawdzenie. Ale ponieważ problem został (jak pisałem wyżej rozwiązany)nie chciałbym już więcej polemizować w tym temacie - tak jak zresztą sugerował Admini proponuję to uszanować. Natomiast chętnie odniosę się do pytań merytorycznych :)

Pozdrawiam

Do: Jottar

Trzeba było poszukać, a nie biadolić, że nikt nie odpowiada, a teraz strzelać fochy jak dziecko

Przeczytaj jeszcze raz to o co prosiłem i później znajdź odpowiedź w przywołanych postach. Albo inaczej - nie szukaj bo po prostu nie znajdziesz i szkoda Twojego czasu. A na przyszłość zastanów się dwa razy zanim "coś napiszesz"

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych wątkach nie ma odpowiedzi, bo nikt z nas dotąd nie aktualizował sam radia, dlatego że myśleliśmy, że nie ma takiej możliwości. Poczytałbyś na forum, to byś wiedział. Moze myślałeś panie mądraliński, że wróżkami jesteśmy i Ci z fusów powróżymy, co źle robisz? Osobiście zwisa mi, czy udostępnisz te pliki czy nie. Mam wersję 2.coś.tam i działa jak należy, więc nie zamierzam nic ruszać, szczególnie sam. Ale wkurza mnie dziecinada, którą odwalasz, bo może któryś z kolegów chciałby jednak z nich skorzystać. A wbrew temu co twierdzisz, nikt tu nie wykazał złej woli. Jak masz zamiar się obrażać jak dziewczynka z gimnazjum za każdym razem jak ktoś Ci nie odpisze, to po prostu nie pisz.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem <piwko> i proponuję definitywnie zakończyć pustą polemikę ok ?

Na marginesie - te wszystkie docinki typu mądraliński ; dziecko itp - są chyba nie na miejscu (ja przynajmniej nikogo takimi inwektywami nie częstuję ;)

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!