Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja bas/sopran w fabrycznym zestawie - aktualizacja radia


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tego nowego softu, ale nigdzie nie znalazłem. Skoro jest w instrukcji podana procedura aktualizacji, to powinni to udostępnic. A jest dostępny tylko "stary" s2.42m2.42. Jeżeli ktoś posiada ,to proszę o udostępnienie. Ja mam przegląd gwarancyjny dopiero w maju 2014, a specjalnie na zmianę softu nie mam czasu jechać.

pozdrawiam

Edytowane przez ted11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale w nowym modelu radia,nie ma możliwości samodzielnej aktualizacji oprogramowania.

Napewno można: Instrukcja R-plug&radio+ str.PL27 "Aktualizacja systemu radiowego za pomocą pamięci USB" ... i tu dokładny opis jak to zrobić. Problem tylko z dostępem do pliku aktualizacji. (podają ,że należy pobrać ze strony RENAULT) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem już i nigdzie nie ma, ciekawostka - tylko strona brytyjska udostępnia aktualizację, ale do wersji z ph1 :)

 

Czy u Was też nie można rozłączyć rozmowy jeśli to do nas ktoś dzwoni i po chwili rozmowy chcemy rozłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem ostatnio w ASO z problemem regulacji basów i sopranów (blokada przy +5) oraz zaczytywaniem książki telefonicznej z mojego SGS2.

Wgrano mi najnowszy soft i oba problemy przestały występować, ale ... pojawił się nowy :) - przestał działać przycisk w rolce w pilocie przy kierownicy. Ponownie pojechałem do ASO i po weryfikacji w innym aucie dostałem odpowiedź, że nowy soft tak ma i trzeba czekać, aż Renault wypuści kolejny soft (wydaje mi się, że również nie mogę rozłączyć rozmowy, ale co do tego to muszę się jeszcze upewnić).

Czy ktoś ma takie same objawy?

Edytowane przez pajel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mp3 jest tak, że zapamiętuje utwór, ale nie czas w którym została muzyka zatrzymana, czyli po ponownym uruchomieniu samochodu utwór zaczyna się od początku.

Przycisk w rolce działał analogicznie jak pokrętło na radiu, czyli rolką chodziło się po menu, a naciskając rolkę wybierało opcję z menu.

Jak sprawdzić wersję softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ,mam soft 36.05 widziałem że jest już 91.12 choć widze że w niektórych opracowaniach widnieją już nowe oznaczenia dla softu (zupełnie nowy cykl np:15.2) Który z serwisów w Wawie ma pojęcie co to jest firmware BT ?? Chętnie bym podjechał żeby telefony zaczęły być widoczne :-D

Compatibility-with-Carminat-Bluetooth-RadioSat.pdf

telephones-compatibilites-bluetooth-2013.pdf

Edytowane przez 767676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Posiadam w swojej Megane III z 2012 roku fabryczne radio z nawigacją Tomtom.

Jakiś czas temu podczas przeglądu około września ubiegłego roku, zaktualizowano mi soft. Czy ktoś może potwierdzić na 100%, bo wydaje mi się, że przed aktualizacją działał klik rolki pilota. Teraz przy klikaniu rolką pilota nic się nie dzieje.

A może jest już kolejna aktualizacja? Bo z tym softem mam same kłopoty, BT samoistnie się rozłącza, przy zmianie zaprogramowanych stacji radiowych z głośników często słychać trzask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Informacyjnie podam, że aktualny soft radia z Megane 3 phase 2 to First_3.0027 Classic. Co wnosi? Nie wiem. Nic z menu nie ubyło, nic nie przybyło. Rolka pilota nadal nie ma przydzielonej funkcji.

Raczej jest najnowszy, bo taki dzisiaj wgrano podczas przeglądu.

Prosiłem o wgranie, bo radio raz po raz,restartuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy aktualizację wgrywają Wam bez problemu? Od prawie roku upominam się przy każdej wizycie i za każdym razem jest to samo "Nie ma aktualizacji ale napiszemy w tej sprawie do Renault Polska". ASO Renault Dąbrowscy w Zabrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!