Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

spryskiwacze reflektorów ksenon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym temacie umieściłem wątek ale napiszę o co chodzi-w sumie to zapytam;czy jak jest mało płynu w zbiorniczku spryskiwaczy to nie będzie psikało na reflektory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tzn.niski poziom w zbiorniczku,nie chcę dolewać bo może wystarczy do końca mrozów ale zauważyłem,że nie spryskuje świateł-a 100%pryskało jeszcze nie dawno,nigdzie nie ma wycieków w momencie pryskania na szybę więc myślę,że zależne to jest od poziomu płynu.

No nic poczekamy dolejemy letniego i sprawdzimy,myślałem,że jest to już potwierdzone na innych autach posiadających ksenony.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Tak ciężko zbudować normalne zdanie :)

Ludzie, forum to nie konkurs wklepywania literek na czas :lol:

Można np. tak:

"Mało, tzn. niski poziom w zbiorniczku.

Nie chcę dolewać, bo może wystarczy do końca mrozów, ale zauważyłem, że nie spryskuje świateł a 100% pryskało jeszcze niedawno.

Nigdzie nie ma wycieków w momencie pryskania na szybę, więc myślę, że zależne to jest od poziomu płynu.

No nic, poczekamy, dolejemy letniego i sprawdzimy.

Myślałem, że jest to już potwierdzone na innych autach posiadających ksenony."

Chyba teraz znacznie lepiej się to czyta :) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej dolać i będzie wszystko wiadomym :)

A z zimowego na letni to się łatwo przerabia :) Wystarczy dolać wody :lol:

Płyn "letni" i "zimowy" w podobnych cenach są a nawet takich samych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest jedna pompka przy zbiorniczku,chyba że do świateł jest gdzieś z tyłu.Czyli w takim układzie możliwe,że owa pompka chodzi na sucho gdy psikam na szybę-to nie dobrze idę dolać płynu dzięki z dyskusję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zbiornika od laguny II:

thumb_hosting_zdjec_1362667625__zbiornik.jpg

po lewej wersja bez ksenonów, po prawej z ksenonami.

Pompka od reflektorów daje duże ciśnienie, gdyby była umieszczona na tym samym poziomie co pompka od spryskiwania szyb to w momencie pozbawiła by Cię płynu :lol:

Nie wiem jak w megane, ale w lagunie zwykła wersja ma 3,5l pojemności, natomiast wersja pod ksenon 6,5l.

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej!

 

Przepraszam, że delikatnie zmienię temat. Zapewniam, że nadal będzie dotyczył spryskiwaczy reflektorów :)

Po prostu uważam, że dla tego pytania szkoda zakładać nowy wątek.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Chciałem zapytać się o sposób mocowania dysz w zderzaku. Dokładniej, czy w zderzaku są tylko otwory w których osadzone są dysze i od spodu przykręcone? Czy może są od środka jakieś zaczepy/zatrzaski?

Posiadam reflektory xenonowe ze spryskiwaczami. Czeka mnie zakup zderzaka + lakierowanie. Wybór zderzaków z otworami pod dysze jest mniejszy, dlatego zastanawiam się nad zakupem "zwykłego" i wywiercenia w nim otworów. Gdybym miał taką możliwość, to wybór zderzaków byłby większy i pewnie taniej mógłbym zakupić.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Z góry dzięki za odpowiedź!

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez moby_76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam. Sorki ze odswieze ale mam pytanie. U mnie w aucie jakos dziwnie dziala uklad spryskiwania . Mianowicie. Najpierw leci na szybe jak skonczy to na lewy reflektor a pozniej na prawy . Czy to normalne?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

A jak jest rozwiązany problem spryskiwaczy zimą?  Przy np mrozie porządnym i zamarzną, to czy nie istnieje szansa że te silniczki się spala?  W ecutweeker jest możliwość bawić się czasami sikania płynu ale nie zauważyłem możliwości wyłączenia całkowicie . A to była by fajna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!