Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich jeździsz sobka01 może masz coś godnego polecenia? Ja póki co jeźdżę na oryginalnych, na zime wkładam tylko wysokie ranty. Ostatnio myślę żeby coś kupić właśnie z wysokim rantem na cały sezon

 

thumb_hosting_zdjec_1369401960__dywanik.jpg

 

Co prawda oryginalne wyglądają ładniej, ale piasek się lubi z nich wysypywać. A w tych które podał Mek rant jest sporo wyższy i łatwiej utrzymać czystość.

Edytowane przez sekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee bez przesady aż tak bardzo nie odstają. Fakt! kierowcy jest troszkę zbyt "ubogi". Czy wyrzuciłem kasę w błoto? chyba nie... Wcale ich nie zachwalam i nie namawiam nikogo do kupna. Mnie samego denerwuje dywanik od strony kierowcy, który ciągle się przesuwa i włazi mi pod pedały i nawet te nieszczęsne stopery g...o dają. Jedyne co zasługuje na największą pochwałę to wysoki rant przez, który mało co się wydostaje poza dywanik a co za tym idzie jest czyściej w samochodzie <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sobka01

sekal po pierwsze szacun za porządeczek w Megi! Zero kurzu czy pyłku nawet w prowadnicach foteli - dbasz o swoje maleństwo <szukaj>

 

Jeżdżę dokładnie na tych samych dywanikach co Ty. Fakt, wyglądają ładnie no ale jednak za dużo tego piasku się wysypuje - zgadzam się z tym co mówisz. Na zimę mi jednak wystarczyły - zawsze przed włożeniem stóp do auta opukuję je o siebie ze śniegu, błota itp - dzięki temu te ori dywaniki jakoś dawają radę :)

 

mek pocieszę Cię z przesuwaniem się dywaników - te nasze też trochę pływają - nie aż tak bardzo ale jednak... W porównaniu do PETEX-ów to jest fenomenalnie dobrze :) Tamte wjeżdżały bardzo często pod pedały i już nie było zbyt wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wywaliłem seryjne bo ciągle mi właził pod pedała, ja to chyba je na "czarnuchy" w podłogę wkręcę i będę miał spokój :idea:

Edytowane przez mek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zauważyłem , ze w "fabrycznym" dywaniku kierowcy zrobiła się dziura pod pietą prawej nogi .

Dziwne, jeszcze nigdy nie miałem takiego zjawiska, auto ma 3 lata a już dywanik do wymiany, kiepski jakiś.

Jeździłem innymi autami dużo dłużej i nigdy jeszcze nie osiągnąłem takiego efektu, myślałem , ze to tylko kobietom, co w szpilkach jeżdżą się zdarza. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sobka01

kacper69 ja niestety w swoich dywanikach zaczynam dostrzegać to samo... Tłumaczę to jednak tym, że moja luba jak wsiada w Megi to rzadko kiedy ma płaskie buty a z reguły są to 10cm szpile! :idea: Niestety nie jestem w stanie jej wytłumaczyć, że to niebezpieczne itp a tłumacząc niszczeniem się dywaników tym bardziej nic nie wskuram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mek i jak się spisują po takim czasie, zadowolony jestes? Ja się wstrzymywałem z zakupem, ale teraz na dniach będe zamawiał te same. Może wygląją gorzej, ale na pewno łatwiej utrzymać czystość.

Edytowane przez sekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli ktoś jeszcze szuka dywaników to ASO Renault kusi promocją orginalnych za niecałe 90 zł :)

 

http://www.skleprenaultwarszawa.pl/pl/p/Dywaniki-gumowe-Megane-II-Grandtour%2C-Sedan/368

 

Po zakupie zauważyłem przyjemną naklejkę na opakowaniu - "Made in Poland". Pachną całkiem przyjemnie, ot dobry kauczuk.

W welurowych na przesuwanie dywanika kierowcy zastosowałem stary "patent" z rzepami. Koszt 10 cm w stolycy to ok. 2 zł a spokój w czasie jazdy jest bezcenny. Rzep idealnie trzyma materiał, który połączony jest z nim zwykłym cyjanoakrylem.

Edytowane przez Grzelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimową pora, jak będziesz miał buty brudne w śniegu , to jednak zatęsknisz za zamiennikami dywaników z wysokim rantem, bo z tych łatwo się woda przelewa na wykładzinę.

Oryginalne są dobre może na lato , ale na polska zimę na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!