Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze Panowie - ale fakt jest faktem - mnie nawet teraz "piach" się wydostaje poza dywanik, a co dopiero w zimie (nie tylko o wodę chodzi). Faktycznie brzeg jest niski, dywanik kierowcy "jeździ" po wykładzinie, ale też jestem zwolennikiem oryginałów i za tyle bym pewnie kupił :) Mnie brakuje tutaj czegoś na tunel środkowy, a widziałem coś w tym stylu, bardzo podobne do oryginału, chyba w jakimś ogłoszeniu.

 

Pzdr.,

konwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje tutaj czegoś na tunel środkowy, a widziałem coś w tym stylu, bardzo podobne do oryginału, chyba w jakimś ogłoszeniu

Ori dywaniki są również na tunel środkowy w komplecie - posprzątam dziś/jutro Megi to wrzucę fotkę i sobie zobaczysz jak to wygląda :) Edytowane przez sobka01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja bym te dywaniki odradzał , bo

-kiepskie zdjęcia na stronie sprzedawcy

-wysoka cena jak na zamienniki

- brak mocowań co podłogi dywanika kierowcy

-brak "gumy" do położenia na lewym nadkolu w dywaniku dla kierowcy

-brak wysokich rantów

 

Tak ogólnie to chyba to jest syf , w stosunku do ceny oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Ja nie polecam tych co kolega podał wyżej, przodu nie sprawdzałem ale tył je dyskwalifikuje.

 

post-85286-0-57562700-1449134355_thumb.jpg

 

Zbliża się zima a ja muszę wymienić dywaniki, zastanawiam się nad polskimi produktami.

 

REZAW-PLAST

post-85286-0-14002400-1449134371_thumb.jpg

 

ZWG

post-85286-0-92182000-1449134380_thumb.jpeg

 

Mieliście z nimi do czynienia i możecie coś o nich powiedzieć ?

Mają się sprawdzić przede wszystkim zimą, wiadomo jak dzieci wytrzepują buty ze śniegu :D

ZWG są praktycznie połowę tańsze od REZAW-PLAST ale jak warto to dołożę.

 

Teraz zauważyłem, że jeden z forumowiczów wstawił T U T A J zdjęcia REZAW-PLAST-ów.

Tył wydaję się OK ale ten przód to faktycznie trochę niedopasowany i trochę słabo zachodzą pod pedały.

Oglądałem PETEX-y i oryginały ale te mi nie odpowiadają.

Może jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez Graffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się tylnym dywanikom. Tam gdzie są wycięcia jest dołek na szyny fotela przy max wysunięciu. Kształt dywaników to kopia oryginalnych.

post-82708-0-76199000-1449244004_thumb.jpg

post-82708-0-95254600-1449244021_thumb.jpg

post-82708-0-08632700-1449244036_thumb.jpg

Edytowane przez goago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!