Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czujnik ciśnienia płynu chłodzącego - błąd


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zanim zadałem to pytanie poszperałem trochę po różnych stronach. Czujnik do Meganki nr 7700417506 lub 7701205771, czujnik do Astry G nr 9131721 lub 6850512 czujnik do Fiata nr 51768498. Czujniki te według sprzedawcy, różnią się tylko numerem. Dlaczego z Fiata lub Opla? Szukam oszczędności, gdyż czeka mnie jeszcze trochę innych napraw. Za nowy czujnik na allegro zapłaciłem 50 zł z wysyłką.

Pozdrawiam

 

Dodano: 27 kwi 2013 - 20:44

Czujnik wymieniony na fiatowski wg numerów. Klima chodzi bez problemu

Edytowane przez dj-doc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie na naszym forum zapodać Twoje numery czujników :)

Nie bardzo rozumiem, to forum na którym obecnie piszemy to nie jest nasze forum? Na naszym forum numery czujników podał dj-doc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam... podepne sie tutaj, orum jest super ulozone i poukladane a i tak jest milion nowych tematow typu klima sie wlacza... rece opadaja...

Megane 2 1.5 dci 2006 klima manu

Wracajac do tematu, klimatyzacja padla z dnia na dzien.

Pojchalem uzupelnic czynnik, brakowalo go bardzo malo, padlo na presostat czynnika.

Wymienilem go i wentylator wlaczyl sie na chwile i koniec( na uzywany)

Zalozylem te rezystory ktore kolega pisal na forum i tez nic

Sprzeglo na krotko lepi.

Bezpieczniki oki, lampka a/c tez ske swieci...

Czy jak kupie oryginalny czujnik to bede musial podoiac tego clipa calego

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może już teraz wystarczy podpiąć pod clipa, wykasowac błędy i klima ruszy. A jak nie ruszy to będziesz wiedział, gdzie leży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyczyną niedziałającej klimatyzacji jest presostat to po wymianie tegoż na nowy nie trzeba podłączać samochodu do clipa. Klima powinna ruszyć, tak było w moim przypadku, wymieniłem presostat i wszystko działa jak należy bez podłączania clipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soryy za chaos w moim poscie....

Przelozylem inny presostat i sprezarka wraz z wentylatorem sie na chwile wlaczyla....

I teraz nie dziala...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 02 sie 2013 - 15:33

Przeprazam najmocniej za znaki ale pisze z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprazam najmocniej za znaki ale pisze z telefonu

Etam!

Tego posta piszę z mojej X8-ki.

Jak widać pl-literki mam. Wszystko jest w standardzie i nic nie trzeba dodatkowo instalować

ąćźżłó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Dzisiaj jestem po wymianie czujnika ciśnienia klimatyzacji, wymieniony został na czujnik z opla made in mexico czy jakoś tak, musiałem tylko ściągnąć osłonę silnika ta dolna i klucz 14 bez problemu odkryciem, uszczelka była w dobrym stanie więc nie musiałem nowej dawać, po zakręceniu i uruchomieniu silnika klima się nie załączyła, na dworze było -7 a w garażu 9, więc to nie temperatura była powodem załączenia klimy, postanowiłem odłączyć akumulator na jakieś 2,3 minuty i ponownie odpaliłem silnik oraz załączyłem klimatyzację i działa aż miło. Trwało to może jakieś 15 minut. Oczywiście zanim przystąpienia do wymiany to przeczytałem ten temat i dziękuję wszystkim za pomoc pozdrawiam.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!