Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

maxiecu , maxitest diagnoza renulta


Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa obciążenie alternatora. Może ktoś z zerknąć ile procent podaje program? W moim bolidzie obciążenie stale i niezmiennie pokazuje 99%

Odgrzebuję ale informacyjnie dla przyszłych pokoleń :)

W serwisówce do MII wyczytałem że obciążenie alternatora podczas diagnostyki przy wyłączonym silniku ma wynosić 99% i tylko ta wartość jest OK.

W dziale "Jednostka przełączająca i zabezpieczająca UPC Ogólny CAN" Obciążenie alternatora między 38 - 41 % - na biegu jałowym

Natomiast przy włączonym silniku od 1% do 99%.

Mam też prośbę do posiadaczy MPM-COM, wiem że są tacy, choćby po grupowym zakupie z forum :), aby podzielili się opinią o interfejsie. Interesuje mnie też jakość współpracy z innym oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem z interfejsem MPM

Wczoraj dzwoniłem do firmy Mari, stwierdzili że w moim powinno się łączyć ze wszystkimi modułami

wyszły nowe poprawki do programu, zobaczę co będzie

 

Dodano: 17 kwi 2016 - 17:00

Po trzech dniach walki interfejs pojechał do naprawy, zawiesza się przy próbie połączenia z autem

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam Maxiecu z interfejsem MPM ponad rok i nie mam żadnych problemów z połączeniem z Renaultem Mercedesem Oplem Skoda Fordem z każdym modułem się łączy.Kasuje błedy odczytuje parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Pytanie czy używa ktoś tego interfejsu w Megane II z 2002r?

Na stronie producenta w filmie pokazowym widać iż wybierając Megane II rocznik samochodu rozpoczyna się od 2003 r.

Napisałem maila do producenta czy nie będzie problemów z połączenie się z moim samochodem ale odpowiadają mi już prawie tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy posiada ktoś z Was klimatyzację manualną w megane II 2005? U mnie na maxiecu interfejsem ELM nie mogę się połączyć ze sterownikiem? Napisałem do producentów i nie mam od nich żadnej informacji zwrotnej. Próbowałem podłączyć się do klimatyzacji automatycznej w scenicu i tu program się łączy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klimatyzacją manualną nie ma co się łączyć. Nawiewami sterujesz za pomocą linek, biegi wentylatora załączasz mechanicznym przełącznikiem, klimatyzację załączasz przyciskiem a sprzęgłem sprężarki steruje sterownik silnika. I tyle. Programem możesz tylko w ustawieniach UCH wybrać rodzaj założonej klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kilka uwag odnośnie interfejsu MPM-COM i programu maxiecu. Kupiłem w firmie mari program i interfejs ale jedno z drugim nie chciało współpracować. Dopiero po drugiej reklamacji wszystko działa aż miło. Widać, że firma się rozwija i zasługuje na zainteresowanie. Interfejs jak i program ma bardzo duże możliwości. W Sceniku II ph II łączy się ze wszystkimi modułami. Jak za takie pieniądze to bardzo dużo potrafi. Ja osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Megane 2 phI z 2003 roku z silnikiem 1.5 dci 82KM. Czy tym programem z tym interfejsem http://www.mpm-com.pl/index.php?route=product/product&path=63_76&product_id=67 połączę się ze wszystkimi modułami w Megance i uda mi się nim zdiagnozować oraz skasować błędy, oraz przeglądać i zmieniać parametry na bieżąco? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Edytowane przez marek789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!