Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Ty, no ja też mam teraz VW - toż to jakaś zmowa :-D

5b16c18a5a6a3_Przechwytywanie2.thumb.PNG.80243cb652ecb41d7ab85645ed430b63.PNG

Edytowane przez konwil
Zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pbet , Konwil - wy nie piszcie że podejrzane - od razu widać jakie strony oglądacie.:-D

Przecież to reklama gogle, a ona jest ładowana przez automat AdSense, który opiera się na historii Waszej aktywności w Internecie :-D .

 

Mnie np. ładuje się tak

 

rekla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcinDe napisał:

Przecież to reklama gogle, a ona jest ładowana przez automat AdSense, który opiera się na historii Waszej aktywności w Internecie :-D .

Ale znasz pojęcie ironii/żartu :-) Żeby nie było: my to wiemy :-D A sprawa polega na tym, że muszę sprawdzić jakie auta na moim kompie ogląda moja żona...

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, i cała konwencja nie wykroczyła poza ramy działu 'humor' :-D Ale tak na serio, to ja nie wiem skąd ten VW, może mi ktoś kompa podbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą Panowie że jednak jest to mały sabotaż. Ja na moim kompie nigdy nie przeglądałem ani nie wchodziłem na żadne strony związane z grupą VW a mam dokładnie taką samą reklamę. Ponadto gdyby ta reklama opierała się na historii naszej aktywności w Internecie to byłaby widoczna również na innych stronach - a jest tylko tutaj.

5b182a9e8f0b0_Zrzutekranu2018-06-0620_33_13.thumb.png.93158ab756eb9950d53003a75687d2c6.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to nie jest bardzo śmieszne, ale kontynuuję wątek o sabotujących reklamach :-)

Przechwytywanie.thumb.PNG.c415f91f13a583317dd4859d1966d6fe.PNG

Czyli niekoniecznie trzeba wchodzić na strony zw. z BMW, VW, Mazdą... Mam mnóstwo przykładów - zacząłem te reklamy zamykać, ale niestety nic to nie daje.

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy ze strony "gugla" to są trudne do przewidzenia i opanowania.

Będąc prawie dokładnie rok temu w Niemczech sprawdzałem nie ze swojego kompa (ale byłem zalogowany na moje konto pocztowe ) oferty hoteli na urlop letni 2017.

Do dziś jak otwieram jakiegoś oneta, wp, czy interię, to pojawiają mi się oferty hoteli w języku niemieckim.

I nic z tym zrobić nie mogę, nawet RODO nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to zasługa ciężkiej kasy jaką płacą koncerny za to żeby ich reklamy pojawiały się w takich miejscach jak fora motoryzacyjne. Wczoraj dla odmiany przez jakiś czas "miałem" Seata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!