Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

DrNO

Humor

Recommended Posts

Nie na wszystkie pomogą pigułki...

1527016222466.thumb.jpg.7a9c93b86aa3c6f19888f897ef2065f0.jpg

Ktoś tu robi krecią robotę...

image.thumb.png.5dfd82b6104cdc3d4230993bd5a5e23b.png

Ty, no ja też mam teraz VW - toż to jakaś zmowa :-D

5b16c18a5a6a3_Przechwytywanie2.thumb.PNG.80243cb652ecb41d7ab85645ed430b63.PNG

Edytowano przez konwil
Zdjęcie.

To u mnie Mazda na tapecie forum, ale zapewne dlatego, że ostatnio zajmowałem się stroną pewnego salonu tej marki :P

Clipboard01.jpg

Edytowano przez droopy

Pbet , Konwil - wy nie piszcie że podejrzane - od razu widać jakie strony oglądacie.:-D

Przecież to reklama gogle, a ona jest ładowana przez automat AdSense, który opiera się na historii Waszej aktywności w Internecie :-D .

Mnie np. ładuje się tak

rekla.jpg

41 minut temu, MarcinDe napisał:

Przecież to reklama gogle, a ona jest ładowana przez automat AdSense, który opiera się na historii Waszej aktywności w Internecie :-D .

Ale znasz pojęcie ironii/żartu :-) Żeby nie było: my to wiemy :-D A sprawa polega na tym, że muszę sprawdzić jakie auta na moim kompie ogląda moja żona...

Edytowano przez konwil

@konwil tak myślałem, że kiedyś wyjdzie na jaw to, że skrycie marzymy obydwaj o VW ale póki co na Golfa nas nie stać i jeździmy Megankami... :-D

Ot, i cała konwencja nie wykroczyła poza ramy działu 'humor' :-D Ale tak na serio, to ja nie wiem skąd ten VW, może mi ktoś kompa podbiera...

Krasnoludki po nocy... u mnie chyba też. Muszę poobserwować bo laptopa mam prawie cały czas na oku, a żona ma swojego :-)

Myślą Panowie że jednak jest to mały sabotaż. Ja na moim kompie nigdy nie przeglądałem ani nie wchodziłem na żadne strony związane z grupą VW a mam dokładnie taką samą reklamę. Ponadto gdyby ta reklama opierała się na historii naszej aktywności w Internecie to byłaby widoczna również na innych stronach - a jest tylko tutaj.

5b182a9e8f0b0_Zrzutekranu2018-06-0620_33_13.thumb.png.93158ab756eb9950d53003a75687d2c6.png

Może to nie jest bardzo śmieszne, ale kontynuuję wątek o sabotujących reklamach :-)

Przechwytywanie.thumb.PNG.c415f91f13a583317dd4859d1966d6fe.PNG

Czyli niekoniecznie trzeba wchodzić na strony zw. z BMW, VW, Mazdą... Mam mnóstwo przykładów - zacząłem te reklamy zamykać, ale niestety nic to nie daje.

Edytowano przez konwil

U mnie wciąż też sam złoty Golf z rabatem do 16 000 zł :-) A na dole strony coś takiego:

image.thumb.png.6db5770b657c97288d9dd87da316a34d.png

Te reklamy ze strony "gugla" to są trudne do przewidzenia i opanowania.

Będąc prawie dokładnie rok temu w Niemczech sprawdzałem nie ze swojego kompa (ale byłem zalogowany na moje konto pocztowe ) oferty hoteli na urlop letni 2017.

Do dziś jak otwieram jakiegoś oneta, wp, czy interię, to pojawiają mi się oferty hoteli w języku niemieckim.

I nic z tym zrobić nie mogę, nawet RODO nie pomaga.

Wydaje mi się, że to zasługa ciężkiej kasy jaką płacą koncerny za to żeby ich reklamy pojawiały się w takich miejscach jak fora motoryzacyjne. Wczoraj dla odmiany przez jakiś czas "miałem" Seata.

I potem jest doliczony do ceny auta za reklamę. Np. Kia który u mnie bliska rodzina chciała kupić w ciągu tygodnia podrożał o 800 zł więcej w wersji podstawowej. Facet mówił że z powodu droższej reklamy.