Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodatek Motor doktor


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motointegrator.pl/produkty/209479-dodatek-uszczelniajacy-do-oleju-silnikowego-xeramic-doktor-silnika-444-ml

 

Dodano: 05 cze 2014 - 22:16

Dodatek uszczelniający do oleju silnikowego XERAMIC Doktor Silnika, 444 ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego doktora to ludzie wlewają do silników jak sprzedają auto z zajechaną jednostką. Daje dobre efekty na krótką metę, ale ponoć przy dłuższej pracy z tym dzieją się dziwne rzeczy...Jak się boisz to najlepiej wymień olej plus filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj, nawet jak coś zostanie to na pewno już niewiele :) Ja osobiście nigdy nie stosowałem takich rzeczy, więc też wiem tyle co z różnych opowiadań. Wydaje mi się, że jednak cuda to nie istnieją za bardzo. Dla mnie to coś jak te cudowne kredki czy mazaki do lakieru co zastępują profesjonalne naprawy lakiernicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry polak po szkodzie, też wlałem to 2 tys. km temu. Czytam teraz opinie i się zastanawiam po co na siłę próbowałem się uszczęśliwić takim czymś.

Nie ma objawów jakiejś złej pracy itp. , olej był nowy 10W40. Chcę zrobić wymianę trochę szybciej teraz po 7-8 tys. Myślicie że dużo zaszkodziłem czy uda się bez problemów ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to faktycznie zauważyłeś jakąś różnicę na lepiej zaraz po zastosowaniu? Nie wiem, silnik ciszej pracuje, równiej, ewentualne wycieki się zmniejszyły? Jak pisałem wcześniej ponoć niezbyt uczciwi ludzie leją to do oleju jak auto sprzedają i ciekaw jestem czy faktycznie można dać się nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kolego jeździć do planowej wymiany,to jest gęsty olej o wyższej lepkości który rozrzedziłeś tym co miałeś w motorze ,jak wlałeś 1 to specjalnej różnicy nie będzie ,gorzej może z silnikami wymagającymi pełnego syntetyka i wyposażonych w turbo.

 

Ciecie

 

Żeby kopcąca padlina trochę mniej kopciła i nie wypijała litra na 100km.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze na chwile mi przestało ubywać oleju ale ostatnio stwierdziłem ze mam uszczelkę miski do wymiany i z niej cieknie... nie potrzebne były doktory .

Edytowane przez Cornell4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!