Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Megane, ciekawy egzemplarz


Kamilkamien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w poszukiwaniu samochodu (musi być megane, innej opcji niema) znalazłem taki oto egzemplarz. Zastanawiam się tylko czy na prawdę jest warta tej ceny. Na co zwrócić uwagę? Zależy mi na opinii dlatego specjalnie założyłem tutaj konto. Powinienem się przywitać najpierw ale to sprawa priorytet.

Oto ona : otomoto.pl/renault-megane-gwint-kw-sport-v2-unikat-C34629493.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie żaden szał. Gwint i felgi można założyć do każdej megany i będzie to co tu.

Brak napisu megane na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na cenę tego zawieszenia, gość wykosztowal się na ok.5 tys. Jeśli to rzeczywiście to zawieszenie.

Kwestia tego czy warta jest tej ceny czy to po prostu "przeceniona"?

Edytowane przez Kamilkamien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej kupić z fabrycznym pakietem GT/GT Line - dostajesz sportowe zawieszenie, pakiet wizualny, świetne fotele i zegary z R.S.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę dodać że gwint to masz ponad 5000 felgi też około 3000 to masz już sporą sumkę kwestia tego z którego roku są opony ile mają bieżnika za (nowe opony ostatnio płaciłem 3500 komplet) , na stacji diagnostycznej trzeba by było sprawdzić stan amortyzatorów .Co do samego samochodu to się nie wypowiem .Resztę przechodziłem w Megane CC dostępność takich (w moim przypadku tragedia)Teraz się musisz nastawić czy warto kupić z takim pakietem i mieć trochę inną Renatę ,czy kupić inną i samemu pobawić się w tuning :P

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzisiaj służbowo w Krakowie wię byłem ją oglądnąć. W środku wygląda jak nowa, z tyłu to nikt nigdy chyba nie siedział felgi maja jedna ryske, Opony myślę że starczą nawet na 2/3 sezony. Fajnie to autko buczy, tak jak gość pisał. Nie wiem czy nie ma katow. czy sportowy filtr rzeczywiscie. Wyposażenie jak dla mnie bomba, wiecej miec nie musze. Przejechaliamy sie na stacje , bez waznych blach ( O zgrozo) Bite mocno nie bylo wszystko jest całe, jedynie pokrywa silnika delikatnie peknieta, ale wiadomo gwint. Zawieszenie na prawde KW, trzyma fabryke. Kwestia malowania czujnik na ewej stronie wyczul ze auto bylo malowane, tylko z lewej strony kawalek, pomiar roznil sie od 200 do 400 ,Wiec prawdoposodobnie jakis slupek na parkingu bo elementy sa spasowane jak oryginal. Są wszystkie TUV i kartki z przegladow w Renault ( Co bylo wymieniane) oraz wszystkie ksiazki serwisowe. zgadzajace sie do zera z przebiegiem.

 

Teraz pytanie czy warto? Bo mam jeszcze do wyboru BMW serii 3 2007. A megane moze poczekac.

 

Wybacznie za późniejszy brak polskich znaków, ale strasznie mi sie dzisiaj spieszy.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!