Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak to w życiu bywa... zakup auta


deku

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Proszę o radę, wyrażenie opinii czy też własnego zdania odnośnie tego auta:

http://renault.zdunek.pl/product_used.php?id=1060&subpage=testyopinie

Z opisu wynika, że kierownica jest wielofunkcyjna... ze zdjęć nic nie wskazuje na jej wielofunkcyjność poza kręcenie i trąbieniem...

tyle zauważyłem sam...

Do tej pory jeździłem Fordem Galaxy. Szukałem Scenica (ze względu na komfort siedzenia wyżej) ale być może przekonam się do zwykłej meganki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kataryniarz proszę Cię nie jest to taki znowu golas.

1. klamki zewnętrzne i lusterka lakierowane;

2. tunel środkowy z podłokietnikiem;

3. tylny, otwierany podłokietnik;

4. "elektryka" szyb tył i przód;

5. na koniec wisienka: uroczo czerwono podświetlane gniazdo zapalniczki przy pokrętle manualnej "klimy".

 

Wymieniłem to wszystko bo nie tak dawno jeszcze latałem w firmie (duży francuski koncern) MIII, która wymienionych wyżej "bajerów" nie miała to był dopiero wół z dieslem bodaj 82-85KM jak włączało się "niby klimę" to zachowywała się podobnie jak po zaciągnięciu ręcznego na 2-gi ząbek.

 

Wesołych Świąt.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zwróć uwagę na to, że w książce serwisowej przebija z drugiej strony pieczątka firmy Auto-Cempel. Z tego, co przeczytałem w internecie, to nie jest to z całą pewnością ASO Renault, tylko jakiś auto-komis. Trzeba by porządnie przyjrzeć się papierom, bo może w ogłoszeniu się pomylili, tak jak z kierownicą wielofunkcyjną i zapomnieli napisać, że samochód jest sprowadzany. Poza tym już mogli u Zdunka założyć 4 takie same kołpaki. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Podłokietnik to bajer - miałem w Fordzie kapitańskie fotele... Ostatnio jak wsiadłem do innego auta to łokieć mi spadał i nie wiedziałem co robić...

 

To gniazdko na czerwono to mam nadzieję można wyłączyć.

Po czym poznaliście, że palone było w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. na koniec wisienka: uroczo czerwono podświetlane gniazdo zapalniczki przy pokrętle manualnej "klimy".

To nie jest gniazdo zapalniczki tylko pilot do sterowania zestawem głośnomówiącym Nokia CK-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!