Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

M/S II Injection Fault , problem z uruchomieniem


pol555

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Andrzej-2010 napisał:

PAPUGA.

Zamontowałem filtr Tecnecno, co do montażu chyba jest ok, tak jak wcześniej, wszystko podpięte i nie cieknie nic.

Gruszkę wymienię na dniach i dodatkowo zaworek chyba dołożę.

Co do pęcherzyków powietrza nie wiem jak się ich pozbyć...pompowałem gruszką 3 razy już i nadal są. 

Świece sprawdzić normalnie probówką ?

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.13 cytowanie - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi  być  purflux lub mann ,  bo  inne  filtry są  nieszczelne,  nie  trzymają  wymiarów i są powodem zapowietrzania .

Zwrócić  uwagę  na  stan  przewodów  paliwowych  i  ich  szczelność.  

Świece muszą  być  wyjęte do kontroli .

 Po założeniu nowej  gruszki i  zaworka,  problem pęcherzy powinien ustąpić.

 Zapoznać  się  z   tematem ;   Opiłki metalu w paliwie w silniku 1,5 dci do roku 2006

Edytowane przez Andrzej-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że w MII 1.5 101KM miałem założonego Filtrona PS980/1 i nigdy mi się ten komunikat nie zapalił. Auto było cały czas tankowane na Shellu (jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem nową gruszkę i paliwo się nie cofa ale i tak nie odpala od razu....wcześniej przed tym filtrem Tecnecno miałe filtrona i działało. Zaraz zmienię na stry i zobaczę co będzie.

Odpowietrzyłęm gruszką i dodatkowo odpowietrzyłem wtryski i nic.

Niepokoi mnie piana w przewodzie paliwowowym teraz, tylko nie do końca wiem czy to powrót czy zasilenie.

 

 

 

Wymieniłem nowy filtr na stary i gruszka jest twarda, tak jakby ten nowy był nieszczelny. Natomiast spada mi ten gumowy wężyk do którego podpina się przewody żeby zrobić test przelewowy z wtryskiwacza 1. Jest jakiś sposób na to bo zawaliło mi ropą wszystko :/

Dobra udało się. Podmieniłem na stary filtr Filtrona i odpala za pierwszym razem. Wniosek z tego taki żeby nie kupować filtrów Tecneco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!