Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Roofless napisał:

Kosztuja śmieszne pieniądze a naprawdę zmiana jest kolosalna

Używałem dokładnie tych do oświetlania wnętrza (nawet od tego Allegrowicza). Na prawdę różnica jest widoczna, ale polecam kupić 2-3 sztuki więcej niż jest potrzebne. Ja na zapas miałem jedną, a dwie mi mrugały po niecałym tygodniu (M2ph2, drzwi pasażera - przednie; oświetlenie na podsufitce (bodajże prawa z przodu)). Reszta do stłuczki dawała radę i nie było z nimi problemu. Koszt niewielki, więc dorzucenie kolejnych 2 czy 3 nie będzie zbyt obciążające dla naszego portfela :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do Meganki 2 ph2 założyłem ledy z soczewką we wnętrzu i było ok. W Scenicu te same ledy nie działają. Tzn. jak mam założoną 1 sztukę obok lusterka jest ok. Każdy kolejny led przepala bezpiecznik i wywala błąd o kontroli świateł automatycznych. W przednich pozycyjnych i oświetleniu tablicy rejestracyjnej wszystko działa. Włożyłem z powrotem zwykłe żarówki we wnętrzu, wymieniłem bezp i skasowałem błąd. Może ktoś wie gdzie leży przyczyna takiego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 24.05.2016 o 12:02, mrarek napisał:

Temat CAN BUS i żarzenia już był wałkowany.

Żarzenie jest tak minimalne (kilka mV napięcia), że IMHO nie opłaca się przepłacać za CAN BUS.

Podczas pracy silnika prądu na te kilka mV nie zabraknie, a po zamknięciu pojazdu i tak po 10 minutach wyłącza się całe zasilanie.

 

Inna sprawa, jak LED cały czas mocno świeci

Witam A ja mam problem z żarzącymi się ledami p21w w dziennych światłach.

Założone są od ok 3 lat i było wszystko ok ale zauważyłem że po wyłączeniu samochodu bardzo delikatne żarzą i to nie wszystkie. Wieczorem zmieniłem na nowe odpalilem auto zaswiecilem dzienne wyłączyłem i wszystko ok, ale na drugi dzień rano już żarzyły. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!