Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pasy Bezpieczenstwa uciazliwy dzwiek


Rekomendowane odpowiedzi

Zapinać i już, problem znikinie. Ja jak nie zapne pasow to zle sie czuje :) czegos mi brakuje :mrgreen:

 

dokładnie nawet na rowerze szukam czegoś z prawej strony... hihihi PASY SĄ PO TO ABY JE ZAPINAĆ

a z drugiej strony ministerstwo spr. wew. chce wprowadzić nowy taryfikator za niezapięte pasy 1000zł!!! wiec wielu się nauczy nowego nawyku :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dziecko bez fotelika też 1000 zł (tylko nie napisali czy dla dziecka czy dla kierowcy...) no i za prędkość też od 1000 zł strzeżmy się a po poznaniu to ostatnio jak jeżdżę to z oczami w tylnym lusterku wystrzegać się fordów NOWYCH mondeo moja żona nagrała się 2 razy w tamtym tygodniu szkoda że kopi nie zgrywają na DVD za tą kasę (razem 400 zł) nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I płaci sie za każdego, kto siedzi w aucie bez pasów. Za tych z tyłu też. Tak, że jak złapią komplet bez pasów, to jako rekompensate za mandat, bedzie można oddać całe auto. :mrgreen:

 

Ostatnio w Opolu widziałem srebrnobłękitną Vectre z "misiaczkami" w środku. Najnowszy model. "Cywil" ze stroboskopami wkomponowanymi w gril. Era Mondeo juz sie chyba pomału konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna jest w cziazy, gdzies 3 miesiac i wtedy nie wolno zapinac pasuw.

 

Tu się mylisz - niewolno jeśli są przeciwskazania (zagrożenie ciąży) a w innych przypadkach TRZEBA :!: Jeżeli nie masz papierka od lekarza to nie ma tłumaczenia przed panami w mundurkach.

Koleżanka w 7 miesiącu ciąży miała wypadek i tylko dzięki temu, że miała zapięte pasy żyje i urodziła zdrowe dziecko. Pasy się tak układają, że idą akurat nad i pod brzuszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna jest w cziazy, gdzies 3 miesiac i wtedy nie wolno zapinac pasuw.

Koleżanka w 7 miesiącu ciąży miała wypadek i tylko dzięki temu, że miała zapięte pasy żyje i urodziła zdrowe dziecko. Pasy się tak układają, że idą akurat nad i pod brzuszkiem.

 

Zgadza sie. W Niemczech do końca ciąży kobiety jeżdżą w pasach. Statystycznie jest udowodnione że w razie draki mimo wszystko obrażenia obojga są w pasach dużo mniejsze niż śmierć matki o koło kierownicy lub o szybe co gorsza. Wtedy dziecka na 100% nikt nie uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!