Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pasy Bezpieczenstwa uciazliwy dzwiek


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nawet w ciężarowym zapinałem pasy, po prostu jak jadę samochodem który nie posiada pasów czuję się niekomfortowo mało bezpiecznie i cały czas mi czegoś brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobrazcie sobie ze stojicie w 10km kurku na autostradzie od dluszego czasu i podjrzdza sie z predkoscia okolu 5kmh,albo i wogule. np. w takim momencie jazda w pasach jest uciazliwa (bardziej to bipczenie bez )

 

 

 

z tego co pamietam to bodajze po 3min "bipczenie" ustaje:) swieci sie tylko kontrolka, takze jak chcesz ryzykowac to da sie przetrzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez brakuje pasow nawet jak kraze po parkingu max 15kmph...

 

poza tym np w MII pikalka zalacza sie dopiero po przekroczeniu 10kmph, szkoda ze sie nie wylacza po zwolnieniu... moze na przegladzie pogadam z elektrykiem, zeby podniesc ta predkosc do 12-14kmph... bo jak np otworze brame na podworze i podjezdzam pod garaz to jade jakies 11-12kmph i sie zalacza pikalka... i to wk... :} denerwuje to fakt, ale jest przydatne. najbardziej jednak cenie pikniecie, ze sa ktores drzwi niedomkniete, pare razy nie zauwazylem bo bylem czyms innym zajety przy ruszaniu, dobry bajer!

 

i wg. mnie Ci co nie jezdza w pasach to ich sprawa ich zycie, tylko niech sie zastanowia... bo przy czolowce, wystreliwujac przez przednia szybe, zabijaja tych ktorzy przezyli! w tym drugim aucie!!!!!! a to juz jest zabojstwo z premedytacja przy okazji lamiac przepisy!

 

jak kogos pas uwiera, to niech sobie fotel i pas inaczej ustawi!!!! regulacja przod/tyl, gora/dol, pochylenie mniej/bardziej, pas wyzej/nizej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no do jasnej cholery! da sie to ustawic wygodnie!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem, ja jestem najlepszym przykladem ze da sie ustawic wygodnie, ja nawet nie czuje pasa. A co do zapinania to robie to odruchowo, ostatnio jak mylem auto i chcialem przestawic w slonce (10m do tylu) to wsiadlem i zapialem pasy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy jedna sprawe. Maja poduszki w aucie i nie zapiete pasy mamy murowana smierc jak walniemy na czolowe!!!!!!!! A zreszta nie tylko na czolowe!!! Po to wymyslili pasy, poduszki abs i inne duperele zeby wszystkiego uzywac a nie tylko to co nam sie podoba. Co da nam abs czy esp jak zakrecimy kolo na jedna srube zamiast na 4??Kolo sie odkreci i co dalej?? Na tarczach pojedziemy??

Przyklad:

Walimy w auto z przodu i w tym momencie wypycha nas przez przednia szyba ale poduszka nas spowrotem odbija na siedzenie. Glowa zle sie ulozy wali w fotel kregoslup zlamany i zamiast meganki mamy wozek w najlepszym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na litość boską, o czym Wy piszecie. Zapinanie pasów to OBOWIĄZEK, a nie dowolność. To wyjaśnia wszystko i nie podlega absolutnie żadnej dyskusji.

Równie dobrze można by dyskutować, kiedy mozemy jechać po spożyciu alkoholu. Otóż odpowiedz jest jedna....NIGDY. Tak jak nigdy nie możemy jechać bez zapiętych pasów.

I koniec....amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zreszta nie tylko na czolowe!!! Po to wymyslili pasy, poduszki abs i inne duperele zeby wszystkiego uzywac a nie tylko to co nam sie podoba. Co da nam abs czy esp (...)

no wlasnie... jak pasow nie zapina ziomek to na co mu ABS i reszta, powyjmowac bezpieczniki, poprzecinac kable, bezpieczniki sie przydadza do innych systemow! wymontowac poduszki i sprzedac na allegro :] troche kasy sie zwroci za niepotrzebne bajery(?)...

 

zgadzam sie z ostatnimi postami i tak jak pisze Easy, temat zakonczony przez janksz'a. "amen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystreliwujac przez przednia szybe, zabijaja tych ktorzy przezyli! w tym drugim aucie!!!!!! a to juz jest zabojstwo z premedytacja przy okazji lamiac przepisy!

 

No i nie dotali pozwolenia na latanie ;-) :mrgreen:

 

Zgadzam się janksz zrobił dobry wpis AMEN :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!