Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pasy Bezpieczenstwa uciazliwy dzwiek


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tak samo sprawa wyglada w Meganie jeszcze nie sprawdzilem, ale w Clio jest taki kabelek co dochodzi do tego gdzie sie wpina pas jak sie go utnie to wtedy przestanie sie komputer rzucac:D

 

Wiem to z tego iz kupilem uzywane Clio i sie mnie pytali w serwisie czy maja mi to podpiac:D Moja odpowiedz byla oczywista: Wszystko tylko nie to:D

 

P.S

Pasy często zapinam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MII jest wlutowany na plycie drukowanej zegarow (albo zaraz obok). trzeba wyjac zegary zeby sie dostac :] (jesli sie nie myle...)

 

tyle ze to tez daje dzwiek kierunkowskazow, awaryjnych, braku paliwa, innej usterki, niedomkniecia drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Clio jest taki kabelek co dochodzi do tego gdzie sie wpina pas jak sie go utnie to wtedy przestanie sie komputer rzucac

 

U mnie ten kabelek leżał sobie pod siedzeniem odpięty od zamka pasów. Komputer myśli wtedy faktycznie, że pasy są zapięte. Po podłączeniu tego kabelka do masy zapalała mi się lampka niezapiętych pasów. Dla własnej przyjemności i sprawności auta podpiąłem go z powrotem pod zamek pasa kierowcy. U mnie jak nie zapnę pasów to zapala się tylko lampka, natomiast bipera od pasów moja Megana chyba nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki film zrobiony przez policję po wypadkach jak wyglądają zwłoki przy niezapiętych pasach itp super dla uświadomienia że się za szybko jeździ ...................... ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobrazcie sobie ze stojicie w 10km kurku na autostradzie od dluszego czasu i podjrzdza sie z predkoscia okolu 5kmh,albo i wogule. np. w takim momencie jazda w pasach jest uciazliwa (bardziej to bipczenie bez ) jest duzo takich przypadkuw kiedy wygodniej jedzie sie bez pasuw. sam w nich ciagle jezdze, dzisial musialem jezdzic transitem i mi reka sama szla :mrgreen: Ale moze jest jakis program do komputera zeby nie wydawal tego glosniejszego dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby jazda w pasach nawet w korku byla uciazliwa. Bo niby czemu? Jak siedzisz na fotelu i sie nie wiercisz to w czym Ci maja przeszkadzac? Ja ich nawet nie czuje. Przeszkadzaja tylko jak chcesz siegnac po cos na tylnie siedzenie albo odwrocic sie do kogos do tylu na dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!