Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 2011 r


seba884

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie, na wstępie chciałbym się przywitać, jest to mój pierwszy post, mam nadzieję, że nie ostatni :)

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że od kilku miesięcy intensywnie poszukuje przyjemnego dupowozidła do mojej rodzinki. W maju spodziewamy się córeczki, czas więc na wymianę mojej wysłużonej Yariski d4d na coś zdecydowanie większego i nowszego.

Dość długo zastanawiałem się nad wyborem. Ostatecznie po wielu konsultacjach, setkach przeczytanych artykułów wybór padł na MEGANE III Grandtour.

 

Znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie z Łodzi.

Komis Auta Krajowe. com .pl

 

samochodu jeszcze nie sprawdzałem w serwisie, ale jestem wstępnie umówiony na najbliższy piątek.

Historia samochodu rzekomo znana, silnik 1,5 dci 110km z FAP. Samochód poleasingowy, pierwszy właściciel. Przebieg już swój jest (prawie 180 tys.)

 

Wiem, że przy takim przebiegu warto byłoby zainwestować w wymianę panewek (profilaktycznie).

Z książki serwisowej przesłanej przez komis wynika, że olej był wymieniany co 20 tys km.

Za jakąkolwiek odpowiedź będę bardzo wdzięczny.

 

P.S.

W grę wchodzą tylko salony i komisy, gdyż samochód muszę koniecznie kupić z fakturą VAT (koszty firmowe).

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze !

 

Poniżej link:

 

http://wwww.autakrajowe.com.pl/p1008,renault-megane.html

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na zdjęciach wygląda super - niczym nówka. Po oględzinach w serwisie będziesz wiedział dużo więcej, o stanie auta. Wtedy okaże się co jest do roboty. Zwróć uwagę na turbinę, koło dwu-masowe, wtryski, rozrząd - na pasku (wymiana). Jeżeli kompresja jest dobra, nie ma niepokojących wycieków, jednostka pracuje równo, komputer nie wyrzuca żadnych błędów, przelewy na wtryskach są małe i jednakowe, to nie należy się bać zakupu. Bardzo istotne, aby samochód był bezwypadkowy i jeździł na właściwym oleju, który należy wymieniać z filtrem co 10000 km

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód też do weryfikacji bo przy skromnym wyposażeniu tego egzemplarza (klima manual, radio budżet, skromne fotele) "kłują w oczy" reflektory przednie od wersji GT-line/ GT (znak rozpoznawczy: czarne wykończenie wnętrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że sprzedawca potwierdził, że stłuczka była, aczkolwiek bez poważnych skutków dla konstrukcji samochodu i poduch. Jak to ciekawie określił (drobne przygody parkingowo-miastowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że poduszki nie wystrzeliły to dla mnie osobiście nie jest żaden wyznacznik. Wujek miał kilka lat temu wypadek Fiatem Stilo, ktoś mu zajechał drogę i przy około 90 km/h musiał uciekać i skosił sygnalizator świetlny i wpadł do rowu i żadna poduszka nie wystrzeliła mimo, że auto 100% pewne bo kupione w salonie :) Oczywiście auto na lawecie do serwisu pojechało tak mocno było rozbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!