Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

włączenie świateł do jazdy dziennej zamiast skadynawskich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zna ktoś może kolegę z clipem z okolic Cieszyna, bielska białej który ma clipa ? Potrzebuje włączyć światła do jazdy dziennej zamiast skandynawskich, bylem dziś w jednym serwisie , "modlili" się nad autem godzinę i w końcu oddali kluczyki, dzwoniłem do Wektora w bielsku i pan stwierdził że to nie taka prosta sprawa. . . blado to widzę, byłbym bardzo wdzięczny za namiary na kogoś z clipem lub ewentualnie info czy dwa się to zrobić np.guttmanem ?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w lagunie III musiał wgrać nowe oprogramowanie dostępne tylko w serwisie. Koszt 400 złotych. Serwis też musiał ściągać soft z francuskiego serwera. Był u kilku magików w Łodzi i każdy rozkładał ręce.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ASO pytałeś?

U mnie włączyli te światła w ramach normalnego przeglądu , czyli "gratis" jeszcze w 2010 roku.

Wawa, serwis na Puławskiej przed Piasecznem, polecam.

Oczywiście musiałem wcześniej o to poprosić.

Operacja trwała 30 sekund, 3-4 kliki na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś negocjować?

Ja też początkowo dostałem wycenę z ASO na 60 zł za to włączenie.

Ale jak zasugerowałem , że mogę przyjechać na przegląd ( gwarancyjny ) do tego ASO , albo do innego , to otrzymałem to włączenie świateł gratis w ramach przeglądu.

I tak , jak by mi odmówili w tym ASO, to pojechał bym do innego , gdzie by to było włączone w ramach przeglądu.

Trzeba po prostu rozmawiać i negocjować.

Szkoda , że nie zrobiłeś tego , jak auto było na gwarancji i jeździłeś do ASO na obowiązkowe przeglądy, no chyba , że nie jeździłeś.

 

A ciekawi mnie ile ci amatorzy z serwisu , co straciłeś godzinę chcieli za tą usługę?

Dolicz sobie też ile kosztuje godzina Twojej pracy, którą straciłeś w tym serwisie, i oczywiście koszty dojazdu.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni serwis (motrio-były serwis renault) życzył sobie 60 PLN ,ale jak okazało się że nie zrobią to nie chcieli nic...ja przeglądu w serwisie nie będę robił ,bo to stare auto jest (2010),generalnie tez nie mam do nich zaufania ☺ mam stałego zaufanego mechanika ,ale on nie ma clipa, nie wiem dlaczego poprzedni właściciele nie zmienili tego...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!